Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ünlü isimleri ağlatan kamu spotu

Kuzeni Gökhan Demir'i trafik kazasında kaybeden Yasemin Usta'nın kurduğu Trafikte Haklarım Derneği'nin çektiği kamu spotlarında Emre Altuğ, Ecem Özkaya ve Olgun Toker rol aldı.

Ünlü isimleri ağlatan kamu spotu

Oyunculara 'istatistik' okuyacakları söylendi. Ancak kamera kayıttayken üç isme Gökhan Demir'in otopsi raporu verildi.

O anda yaşadıkları duygular, #cankaybediyoruz başlığıyla kamu spotu oldu.

EHLİYETSİZ SÜRÜCÜ İKİZLERİ AYIRDI

Nihal ve Ramazan Demir çiftinin 14 yıllık evlat hasreti 27 Temmuz 1994'te tek yumurtaikizleri Gökhan ve Oğuzhan'ın dünyaya gelmesiyle son buldu. İkizler 2012 yılında liseyi bitirdiler. İkisinin de hayali birer yıl daha sınava hazırlanıp iyi bir üniversiteye girebilmekti. Ancak 19 Ekim 2012'de, Hasköy'deki Rahmi Koç Müzesi önünde meydana gelen korkunç kaza ikizleri birbirinden ayırdı. 

Gökhan Demir hatalı sollama yapan ehliyetsiz bir sürücünün çarpması sonucu ağır yaralandı. Sürücü kaçtı. Gökhan yoğun bakımda 9 gün sonra hayatını kaybetti. Gökhan'ın ölümü kayıtlara sadece bir istatistik olarak geçse de, ailesi için o kadar kolay olmadı.  

İSTATİSTİK OKUYACAKLARINI SANIYORLARDI

Senaryosunu ve yönetmenliğini Ali Vatansever'in yaptığı kamu spotlarında, Emre Altuğ'un yanı sıra Ecem Özkaya Üstündağ ve Olgun Toker rol aldı. Senaryo gereği oyunculara istatistik okuyacakları söylendi. Kamera kayıtta olduğu sırada oyunculara Gökhan Demir'in otopsi raporu ve bir fotoğrafı verildi. Sanatçıların o anda yaşadıklarıyla kamu spotu oluşturuldu.


Gökhan Demir


Yasemin usta kuzenleri Gökhan Demir (solda) ve Oğuzhan'la birlikte

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!