Adana'da 26'ncı Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali heyecanı
Adana'da 26'ncı Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali heyecanı

ADANA'da bu yıl 26'ncısı düzenlenecek Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, 23- 29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival kapsamında düzenlenen yarışmalarda toplam 650 bin TL ödül dağıtılacak. Yaşam Boyu Başarı Ödülü Çin sinemasının usta yönetmeni Xie Fei'ye, Altın Koza Yaşam Boyu Onur Ödülleri ise oyuncu ve müzisyen Zuhal Olcay ile yönetmen, yazar, senarist, besteci Zülfi Livaneli'ye verilecek. Orhan Kemal Emek Ödülleri de görüntü yönetmeni Erdoğan Engin ve makyaj sanatçısı Derya Ergün'ün olacak.

18 Eylül 2019 / Medya

Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisi için imaj değiştirdi!
Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisi için imaj değiştirdi!

Fox TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Kurşun'un setinden ilk fotoğraflar yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'a veda eden Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi Kurşun'un konusu ve oyuncu kadrosu da belli oldu. Engin Altan Düzyatan, bir savcıyı canlandıracağı dönem dizisi Kurşun için imaj değiştirdi. Burçin Terzioğlu ise yeni dizisinde gözü pek bir gazeteci oynayacak. Peki Kurşun ne zaman başlayacak?

18 Eylül 2019 / Medya

Mucize Doktor herkesi şaşırtacak!
Mucize Doktor herkesi şaşırtacak!

Mucize Doktor dizisi 2. bölümüyle 19 Eylül Perşembe akşamı Fox TV ekranlarında olacak. Taner Ölmez'in canlandırdığı, otizm sendromlu Doktor Ali'nin hikayesini anlatan Mucize Doktor dizisinin 2. bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşanacak. Hastanedeki ilk gününde hata yapan ve hastalarla beklenmedik şekilde konuşan Ali, Ferman tarafından uyarılıyor. Ancak Doktor Ali Vefa, acilden gelen bir hastayı hayata döndürmeyi başarıyor. İşte Mucize Doktor 2. bölüm konusu ve fragmanı.

18 Eylül 2019 / Medya

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonunda neler olacak? MasterChef'te kim elendi? Mucize Doktor'un yeni afişi görücüye çıktı RTÜK Başkanı Şahin: Spor programlarında şiddete geçit vermeyeceğiz Tarihin en büyük bütçeli dizisi yolda Adana'da 26'ncı Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali heyecanı İBB'nin para aktardığı TRT dizisinin hangisi olduğu ortaya çıktı Kardeş Çocukları dizisi 2. sezonu yeni oyuncularla açtı! Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisi için imaj değiştirdi! Mucize Doktor herkesi şaşırtacak!