Yeni Akit'in Müjdat Gezen paylaşımına tepki yağdı
Yeni Akit'in Müjdat Gezen paylaşımına tepki yağdı

Kadıköy'deki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin giriş kısmında yangın çıktı. Yangında maddi hasar meydana gelirken, olay yerinde şişe ve plastik eldiven bulunduğu belirtildi. Şüpheli yangın güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntülerde; sanat merkezi önüne gelen bir kişinin benzin döküp ateşe verdiği görülüyor. Yeni Akit ise sanat merkezindeki yangını 'P.....nk' Müjdat'a büyük şok' diye duyurdu, sosyal medyadan tepki yağdı.

20 Şubat 2017 / Medya

Kurtulmuş, ''Payitaht 'Abdülhamid' adlı dizinin tanıtımına katıldı
Kurtulmuş, "Payitaht 'Abdülhamid' adlı dizinin tanıtımına katıldı

"Payitaht 'Abdülhamid' adlı dizinin tanıtımı İstanbul'da Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un katılımıyla yapıldı. Toplantıda konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Sultan Abdülhamid Han, sanılanın ve bir zaman konuşulanın aksine Türkiye Cumhuriyeti'nin rakibi ya da orayı gölgeleyen olmadı. Tam tersine cumhuriyetimizi inşa eden iradenin Sultan Abdülhamid Han'ın döneminde yapılan modernizasyon çalışmalarıyla atıldığının bilinmesi lazım. Şimdi böyle bir dizinin yapılıyor olması, TRT'de bunun oynatılıyor olması dahi Türkiye'nin kendi tarihiyle barışmaya başladığının önemli işaretlerinden birisidir. İnsana acı gelen zor bir dönemde böylesine büyük bir şahsiyetin şahsiyetin maalesef şimdiye kadar adının dahi anılmasının gericilik sayıldığı bir memlekette yaşadık. Bırakın Abdülhamid'i ondan daha düşük bir profile sahip son döneme ilişkin kişiler üzerinde konuşmak hemen hemen Türkiye'de mümkün değildi. Çok şükür bunları geride bıraktık" dedi.

17 Şubat 2017 / Medya

O diziye 711 bin liralık ceza! Survivor'da büyük talihsizlik! Şahan Gökbakar kendi rekorunu kırdı Yeni Akit'in Müjdat Gezen paylaşımına tepki yağdı Jon Snow Eskişehir sokaklarında görüldü! Recep İvedik 5 yoğunluğu! 'Recep İvedik 5' için flaş karar! ''Altın Ayı'' ödülünün sahibi belli oldu Kurtulmuş, ''Payitaht 'Abdülhamid' adlı dizinin tanıtımına katıldı Payitaht Abdülhamid dizisine yeni oyuncu!