Survivor Hakan'dan sert sözler: Cesaret hapı yutmuşsun!
Survivor Hakan'dan sert sözler: Cesaret hapı yutmuşsun!

Survivor 2018'in son yayınlanan 74. bölümüne kavgalar damga vurdu. Survivor son bölümde, makarna ödüllü oyun sırasında Mustafa'nın Nagihan'a kenardan söylediği söz ve Ümit Karan'la birlikte gülmeleri Nagihan'ı çıldırttı. Ünlüler bench'ine yürüyerek 'Ne gülüyorsunuz' diye bağıran Nagihan gözyaşlarına boğuldu. Survivor'da Nagihan'a yaptıklarından dolayı Mustafa'ya kızan Turabi çok sinirlendi. Oyun sonrası Turabi ile Mustafa arasında da büyük tartışma yaşandı. Hakan'dan ise çok sert sözler geldi.

19 Mayıs 2018 / Medya

Arka Sokaklar'da Mesut komiseri yıkan olay!
Arka Sokaklar'da Mesut komiseri yıkan olay!

Arka Sokaklar'ın 482. bölüm fragmanı yayınlandı. Haziran ayında sezon finali yapacak olan Arka Sokaklar'ın son bölümünde, Mesut Komiser oğlu Tunç'un acısıyla sarsılıyor. 18 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar'ın 481. yeni bölümünde Asım, Mesut'un evini kurşunladı ve Tunç ağır yaralandı. Yeni bölüm fragmanında ise Tunç hastaneye kaldırılıyor. Mesut Komiser'in evi terk etmesi ve perişan hali ise akıllara Tunç öldü mü sorunu getirdi.

19 Mayıs 2018 / Medya

İstanbullu Gelin'de şoke eden itiraf!
İstanbullu Gelin'de şoke eden itiraf!

İstanbullu Gelin dizisinin 51. yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. İstanbullu Gelin'in son bölümünde, Faruk eşi Süreyya'yı yıkan bir yasak aşk itirafında bulundu. Faruk, Süreyya ile ayrı kaldıkları 2 aylık dönemde, Gözde ile tek gecelik bir ilişki yaşadığını itiraf etti. Duydukları karşısında büyük bir yıkım yaşayan Süreyya Faruk'u terk etti. İstanbullu Gelin yeni bölüm ilk sahnesinde ise Süreyya Faruk'a 'Senden ve kendimden nefret ediyorum' diyor.

19 Mayıs 2018 / Medya

CNN Türk sunucusu Saynur Tezel'in görevine son verildi 'Çukur'da büyük hata! Kanal D Haber'in yeni yüzü Kanatsız Kuşlar hayranlarına kötü haber! Survivor Hakan'dan sert sözler: Cesaret hapı yutmuşsun! Arka Sokaklar'da Mesut komiseri yıkan olay! İstanbullu Gelin'de şoke eden itiraf! Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Aşk-ı Memnu geri dönüyor! Erdoğan Demirören: Medya kutuplaştırmadan uzak durmalı