Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Survivor'da ödül oyunu kim kazandı?
Survivor'da ödül oyunu kim kazandı?

Survivor'un 30 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, ödül oyunu heyecanı nefes kesen anları ekranlara getirdi. Eleme gecesinden önce ödül oyununda yarışmacılar parkurda ellerinden gelen mücadeleyi verdi. Heyecanlı anların yaşandığı oyununun ardından avantaj oyunu ise bir kez daha rekabeti ekranlara getirdi. Öte yandan Yasin ve Emre arasında yaşanan kavga ise son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 30 Mart 2020 Survivor'un son bölümünde 2. ödül oyununda avantajı kim kazandı?

31 Mart 2020 / Medya

Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne?
Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne?

2018 yılında vizyona giren yönetmen koltuğunda Hakan Cigaoğlu'nun oturduğu Bebek Geliyorum Demez filmi Kanal D'de ilk kez izleyici karşısına çıkacak. Beste ve Alper çiftinin bebek haberi almasıyla hayatlarında başlayan değişimin eğlenceli olarak ele alındığı filmin oyuncu kadrosu ve konusu dikkat çekiyor. Peki, Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne? İşte, filmle ilgili ayrıntılar.

31 Mart 2020 / Medya

Müge Anlı'nın sözleri tepkiye neden oldu Survivor'da ödül oyunu kim kazandı? Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne? EDHO setinde koronavirüs önlemleri Ücretsiz Netflix mesajlarına dikkat! Hekimoğlu'ndan özel bölüm Halk TV'de hangi deneyimli isim kadroya katıldı? Yasak Elma yeni bölüm ne zaman? Jet Sosyete'nin yeni bölümü evden çekildi Gazeteler, Basın İlan Kurumunun ortak manşet çağrısına uydu