Bursa Mudanya Belediyesi'nden Tirilye'ye sanat evi
Bursa Mudanya Belediyesi'nden Tirilye'ye sanat evi

Bursa Mudanya Belediyesi, tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Tirilye'de şair, yazar, ressam ve araştırmacıların ağırlanacağı "Sanat Evi" yapımı için kolları sıvadı. Sanat Evi, yeryüzünün cenneti Tirilye'nin doyumsuz doğası eşliğinde üretmek isteyen sanatçıları ağırlayacak. Başkan Hayri Türkyılmaz, "Mudanya, üreten insanların evi ve bu evin kapısı herkese açık" dedi.

14 Aralık 2017 / Bursa Mudanya

Bursa Mudanyalı öğrencilerden el emeği kuş evi
Bursa Mudanyalı öğrencilerden el emeği kuş evi

Mudanya merkezdeki parklarda kuşların soğuk havalardan korunmasına yönelik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından yapılan el emeği göz nuru kuş evlerinin yeni adresi, Tirilye Mahallesi oldu. Sevimli dostlar için hazırlanan evleri öğrencilerle birlikte asan Başkan Hayri Türkyılmaz, "Doğayı ve canlıları korumak amacıyla yapılan bu çalışmalara her zaman destek vermeye hazırız" dedi.

13 Aralık 2017 / Bursa Mudanya

Bursa Mudanya'da temizlik vakti
Bursa Mudanya'da temizlik vakti

Mudanya Belediyesi, halkın ortak kullanım alanlarında çalışmalarını sürdürüyor. İlçe merkezinden kırsala, tüm mahallelerde camiler, mahalle meydanları ve tuvaletleri belediye personeli tarafından, ücretsiz olarak hijyen hale getiriliyor. Söz verdiği sosyal projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Hayri Türkyılmaz, Mudanyalıların memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmaların süreceğini söyledi.

13 Aralık 2017 / Bursa Mudanya

Bursa Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Ünal'ın acı günü Bursa Mudanya'da evi yanan aileye yardım eli Bursa'da Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi'nde çalışmalar hızlandı Bursa Mudanya caddeleri çiçekleniyor Bursa'da şampiyonlardan kaymakama ziyaret Bursa zeytin kooperatifinden ''son taneye kadar alıma devam'' Bursa Mudanya Belediyesi'nden Tirilye'ye sanat evi Bursa'da muhtarlara kadına şiddet anlatıldı Bursa Mudanyalı öğrencilerden el emeği kuş evi Bursa Mudanya'da temizlik vakti