Bursa'da katliamın yaşandığı evde yas hakim!
Bursa'da katliamın yaşandığı evde yas hakim!

Bursa'nın Mudanya ilçesine bağlı Evciler köyünde iftar vakti babası Hasan, eşi Havva ve çocukları Rümeysa ve Süleyman Sakin'i tabancayla vurarak öldüren Hamza Sakin'in, katliamı gerçekleştirdiği evde yas hakim. Cinayet işlendiği sırada hastanede olduğu için kurtulan ve olayın meydana geldiği eve giremeyen anne Sabure Sakin kapı önünde oturarak, "Pamuklarım gitti" diye ağıt yaktı. Hamza Sakin'in çocukluk arkadaşı ise; "Maddi durumu yerindeydi, böyle bir şey yapması için bir sebebi yoktu. 3 yıldır psikolojik tedavi görüyordu" dedi. 

19 Mayıs 2018 / Bursa Mudanya

Bursa Mudanya'da kesilen ağaçlar ortalığı karıştırdı!
Bursa Mudanya'da kesilen ağaçlar ortalığı karıştırdı!

Bursa'nın Mudanya ilçesinde belediye Mütareke Müze Evi Meydan düzenlemesi kapsamında halka ağaç kesilmeyecek sözü vermesine rağmen biri 100 yaşına yaklaşmış iki ağacı kesti. Ağaçların kesilmesine tepki gösteren Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal, "Yapılan düzenleme Anıtlar Kurulu'ndan izinsiz. Ağaç kesmeme sözü verdiler. Ancak yangından mal kaçırır gibi burada ağaçları kestiler" dedi.

19 Mayıs 2018 / Bursa Mudanya

Bursa Mudanya'da 4 adet deprem izleme istasyonu kuruluyor!
Bursa Mudanya'da 4 adet deprem izleme istasyonu kuruluyor!

Gemlik Körfezi ile Uluabat'tan gelen iki tehlikeli fayın tam ortasında kalan Mudanya'ya, depremleri günler öncesinden tahmin eden Deprem Öncü İşaretleri İzleme İstasyonu kuruluyor. 17 Ağustos Depremi'nin yıldönümüne kadar Altıntaş, Tirilye, Esence ve Mirzaoba'ya kurulacak olan istasyonlardan alınacak bilgiler ışığında, yaklaşan büyük Marmara Depremi ile ilgili önemli veriler elde edilecek.

17 Mayıs 2018 / Bursa Mudanya

Bursa Mudanya'da bakım onarım çalışmaları sürüyor Bursa Mudanya'da ramazan coşkusu sürüyor Bursa'da 4 kişiyi öldürdü! ''Namusumu temizledim'' dedi Bursa'da balıkçı teknesindeki yaralıyı sahil güvenlik kurtardı Bursa'da katliamın yaşandığı evde yas hakim! Bursa Mudanya'da kesilen ağaçlar ortalığı karıştırdı! Bursa'da vahşet! Babasını, eşini ve 2 çocuğunu öldürdü Bursa'da barışın temellerinin atıldığı meydana zeytin ağacı dikildi Bursa Mudanya'da 4 adet deprem izleme istasyonu kuruluyor! Bursa Mudanya iftar sofrasında buluştu