Bursa Sadağı Kanyonu'nda sezon turizmcilerle başladı
Bursa Sadağı Kanyonu'nda sezon turizmcilerle başladı

Bursa Orhaneli'nin önemli merkezlerinden biri olan Sadağı Kanyonu'nda sezon, turizmcilerin katıldığı bir etkinlikle başladı. Bursa Valiliği'nin organize ettiği ve bu yıl 41'incisi kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Orhaneli'nin incisi Sadağı Kanyonu'na gelen TÜRSAB'a bağlı seyahat acentesi yetkilileri kanyonda yürüyüş yaparak, doğal güzellikleri yakından inceleme fırsatı buldular. 

20 Nisan 2017 / Bursa Orhaneli

Bursa Orhaneli Belediyesi'nin vizyon projesi hayata geçiyor
Bursa Orhaneli Belediyesi'nin vizyon projesi hayata geçiyor

Bursa Orhaneli Belediyesi'nin uzun süredir gündeminde olan ve önemli projeleri arasında yer alan Orhaneli-Bursa karayolu ile ilgili çalışmada sona gelindi. Dağ yöresinin ulaşım sorununu çözecek olan ve ihalesi gerçekleştirilen proje ile ilgili Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu, görüş alışverişinde bulunmak ve yol çalışmasını yerinde görmek için Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu'nu ziyaret etti.

24 Mart 2017 / Bursa Orhaneli

Bursa Sadağı Kanyonu'nda sezon turizmcilerle başladı Bursalı öğrenciler Almanya'da yenilenebilir enerji kaynaklarını inceledi Bursalı çocuklar elleriyle resim yaptı Bursa'da CHP'li muhtarlardan noter tasdikli istifa Memur-Sen Bursa Orhaneli'de 'evet' için buluştu Bursa Orhaneli modern yüksekokul binasına kavuşuyor Bursa Orhaneli'ye sulama göletinin temeli atıldı Bursa Orhaneli Belediyesi'nin vizyon projesi hayata geçiyor Bursa'da Dağ Yolu ile ilgili önemli gelişme Bursa'da geçici orman işçilerinin kura heyecanı