Bursa'da askerin miğferle ölümü davasında sanık astsubay yargılanıyor
Bursa'da askerin miğferle ölümü davasında sanık astsubay yargılanıyor

Bursa'nın Gemlik ilçesinde vatani görevini yapan er Gökhan Kılıç'ın (20) nöbet sırasında başına miğferle vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen Astsubay Başçavuş Osman Hancı'nın tutuklu yargılanmasına devam edildi. Hancı suçlamaları kabul etmezken, tanık olarak dinlenen Gökhan Kılıç'ı ameliyat eden Dr. Özbil Melih Temeltaş, "Kafasında 10-15 santimlik bir kırık vardı" dedi.

19 Haziran 2018 / Bursa Gemlik

Bursa Gemlik'te yüzlerce kişi aynı sofrada
Bursa Gemlik'te yüzlerce kişi aynı sofrada

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ramazan ayı nedeniyle 17 ilçenin tamamında ve 7 ayrı ülkede yaptığı iftar programları, Gemlik'te de yüzlerce kişiyi aynı sofra etrafında buluşturdu. Gemlikli hemşerilerinin ramazan coşkusuna ortak olan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yaptığı konuşmada, farklılıklar ya da anlaşmazlıklar ne olursa olsun birlik ve beraberliğin bozulmaması uyarısında bulundu.

10 Haziran 2018 / Bursa Gemlik

Bursa'da kavşak ve orta refüjler rengarenk Bursa Gemlik'te yaz temizliği Bursa Valisi Küçük'ten Başkan Yılmaz'a ziyaret Bursa'da askerin miğferle ölümü davasında sanık astsubay yargılanıyor Bursa Milletvekili adayı Karabıyık GTSO'yu ziyaret etti Bursa'da sokak hayvanları için uyarı levhası Bursa'da jandarma 179. yılını vatandaşlarla kutladı Bursa'nın yeni devlet hastanesi hizmete girdi Bursa Gemlik'te yüzlerce kişi aynı sofrada Çavuşoğlu Bursa'da konuştu: Topunuz geleceksiniz yine başaramayacaksınız