Bursa'da kadın doktora makasla saldırıp, yerde sürüklediler! O anlar kameraya yansıdı...
Bursa'da kadın doktora makasla saldırıp, yerde sürüklediler! O anlar kameraya yansıdı...

Bursa'da bayan doktorun, yanlış barkod gerekçesiyle hasta yakınları tarafından yumrukla darp edilip yerlerde sürüklenmesi, makaslı saldırıya uğraması güvenlik kamerasına yansıdı. Olayın şokunu üzerinden atamayan 27 yaşındaki Acil Servis Doktoru İlknur Çelik, "Umarım meslek aşkımı öldürmeden hekimliğe devam edebilirim" dedi. Çelik, bir süre önce hasta olmasına rağmen kolunda serumla acil serviste hizmet ettiği fotoğrafıyla sosyal medyaya yansımıştı.

06 Haziran 2017 / Bursa Kestel

Bursa'da tarlada kalan marul kuzulara yem oldu!
Bursa'da tarlada kalan marul kuzulara yem oldu!

Plansız ekim ve aracıların çok para kazanma hırsı sebebiyle marul üreticileri bu seneyi zararla kapattı. Alıcı bulunamaması sebebiyle tarlada kalan marullar koyunlara yem oldu. Tarlasından kestiği marulları üç öğün koyunlarına yediren Bursalı çiftçi Raşit Başak, "80 bin adet marul ektim. Maliyeti yaklaşık 30 kuruş. Gelen müşteri 30 kuruşa bile çıkamadı. Ben de marulları kesip kuzularıma yediriyorum. Ben üzülüyorum ama koyunlarımın çektiği ziyafete seviniyorum" dedi. 

04 Haziran 2017 / Bursa Kestel

Bursa'da önce iftar, sonra çarşıda bayramlaşma Bursa'da saldırıya uğrayan doktor: Olayın koridorda olması mucize Bursa'da kadın doktora yumruk atıp makasla saldıran zanlı tutuklandı Bursa'da kadın doktora makasla saldırıp, yerde sürüklediler! O anlar kameraya yansıdı... Bursa'da tarlada kalan marul kuzulara yem oldu! Bursa'da marul çiftçinin elinde kaldı Bursa Kestel'deki muhtarlara teknoloji desteği Bursa'da traktörlerle ''evet'' yazıp gökyüzünden poz verdiler Bursa'da yaktığı soba canından etti Bursa'da tarihi hamam restore ediliyor