Bursa'da kamunun arazisi çok düşük paraya yıllarca niye boş bekletilir?
Bursa'da kamunun arazisi çok düşük paraya yıllarca niye boş bekletilir?

MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Cemil Aydın, "Darmstad Caddesi üzerinde bulunan Araç Kiralama Firmalarının ulaşıma ve bölgeye yaşattığı sorunlar hat safhada olup, belgesini sunduğumuz Osmangazi Belediye Başkanlığına ait olan ve özel teşebbüse kiraya verilip kullanılmayan Sıcaksu Mevkiinde bulunan yaklaşık 5 dönüm arazi kamu adına hizmet vermelidir" dedi.

27 Nisan 2017 / Bursa Osmangazi

Kaynak, Bursa'da Fransız kilisesinde incelemelerde bulundu
Kaynak, Bursa'da Fransız kilisesinde incelemelerde bulundu

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Bursa'da mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait olan Fransız kilisesinde yapılacak restorasyon çalışmaları öncesinde incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kaynak, "Gayrimüslim vatandaşlarımızın ve turist olarak gelenlerin ibadetlerini yapabilmeleri için burayı hazır hale getireceğiz. Avrupa Komisyonunun dün aldığı karar karşısında bu durumu değerlendirirseniz Türkiye'de özgürlüğün, demokrasinin, hoşgörünün ne kadar ayakta olduğunun canlı örneğini de yaşamış oluyoruz" dedi.

26 Nisan 2017 / Bursa Osmangazi

Bursa'da BUSMEK'ten 'Renklerin Dili' Bursa'da annesini boğarak öldüren uyuşturucu bağımlısı adliyeye sevk edildi Bursa Osmangazi'de Bakır Çalgılar Çalıştayı başladı Bursa'da define ararken göçük altında kalarak can verdi Bursa'da uyuşturucu bağımlısı genç, annesini boğarak öldürdü Bursa'da kamunun arazisi çok düşük paraya yıllarca niye boş bekletilir? Bursa Osmangazi'de 'Otellere Geri Dönüşüm Bilgilendirmesi' yapıldı Bursa Tanpınar Şiir Yarışması'nda sonuçlar açıklandı Bursa'da iş bulma vaadiyle 35 kişiyi 4 milyon lira dolandıran kişi tutuklandı Kaynak, Bursa'da Fransız kilisesinde incelemelerde bulundu