Kusursuz cildini kuşburnu yağına borçlu!
Kusursuz cildini kuşburnu yağına borçlu!

Bu kadar çok ünlünün kuşburnu yağını sevmesinin ve günlük cilt bakım rutinlerine dahil etmesinin bir nedeni var. Bu yağ, antiviral, antibakteriyel ve antifungal özelliklere sahip cilt besleyici vitaminler, esansiyel yağ asitleri ve fenollerle doludur. Kate Middleton kusursuz bir cilt elde etmek için kuşburnu yağı kullanıyor. Miranda Kerr, yaşlanmanın önlenmesi söz konusu olduğunda bu yağın harika olduğunu söylüyor. Öyleyse bu yağı cilt bakımı rutininize eklemenizin zamanı geldi.

18 Eylül 2018 / Sağlık

Karın bölgesinden alınan yağlarla penis büyütmek mümkün!
Karın bölgesinden alınan yağlarla penis büyütmek mümkün!

Uzmanlar, 12 cm'den küçük cinsel organların kısa olarak kabul edilebileceğini, karın bölgesinden alınan yağlarla 3 cm kadar uzama sağlanabildiğini söylüyor. Penis eğrilikleri ve hatalı sünnete bağlı oluşan görünüm bozukluklarının ise pek çok erkek için özgüven sorunu olabileceğine dikkat çeken uzmanlar, karın bölgesinden alınan yağlarla 3 cm'ye kadar uzama sağlanabildiğini söylüyor

17 Eylül 2018 / Sağlık

Kırmızı etten sonra bir uyarı da balık için! Hamilelikte uzun süren bulantı normal değil Damakları şenlendiren aşure sağlığı da koruyor Elektronik sigaranın bir zararı daha ortaya çıktı! Fazla rafine şeker tüketimi çocukları hırçınlaştırıyor DEHB belirtileri nelerdir? Kronik kasık ağrısı olanlar dikkat Sonbahar hastalık mevsimi olmasın Kusursuz cildini kuşburnu yağına borçlu! Karın bölgesinden alınan yağlarla penis büyütmek mümkün!