Bursa'da acılı anneden oğlu için Cumhurbaşkanı'na çağrı
Bursa'da acılı anneden oğlu için Cumhurbaşkanı'na çağrı

Bursa'da 7 yıldır yatalak ve elektriğe bağımlı halde yaşayan epilepsi hastası çocuğun ailesi, tedavide kullandıkları jeneratör arızalanınca Cumhurbaşkanı ve hayırseverlerden yardım bekliyor. Hasta oğlunu günde 3 kez karnından şırınga ile mama enjekte ederek besleyen anne Hanife Güler, "Önce Allah'a, sonra Cumhurbaşkanıma güveniyorum" dedi. Güler ailesi faturasını ödeyemedikleri elektrik zaman zaman kesilince hayırseverlerin desteğiyle hayata tutunmaya çalışıyor. 

27 Haziran 2017 / Bursa Karacabey

Bursa'da korkutan balık ölümleri
Bursa'da korkutan balık ölümleri

Bursa'nın Karacabey ilçesinde Manyas Kuş Gölü'nden, Marmara denizine dökülen Karaderedeki toplu balık ölümleri korkutuyor. Çevreye yakın bir fabrikanın saldığı iddia edilen kirli atıklar yüzünden derede iki gün içinde binlerce balık öldü. Balıkların yanı sıra kıyıda biriken balçık tabakası ise çiftçilerin korkulu rüyası haline geldi. Vatandaşlar ise ''kısa bir zaman önce su içilen dere şimdi yanına yaklaşılamayan bir bataklık oldu" diye konuştu. 

25 Haziran 2017 / Bursa Karacabey

Bursa Karacabeyliler, Tarık Mengüç'ün şarkılarıyla coştu Bursa Karacabey'de kaza: 2 ölü, 2 yaralı Bursa'da acılı anneden oğlu için Cumhurbaşkanı'na çağrı Bursa Karacabey'de '13. Leylek Festivali' için geri sayım başladı Bursa'da korkutan balık ölümleri Bursa'daki dünyanın en büyük ıhlamur ormanında hasat zamanı! Bursa'da deprem oldu! Bursa Şehit Pilot Yüzbaşı Acarca parkında tadilat sürüyor Bursa Karacabey Belediyesi'nin Ramazan etkinliklerine tam not Bursa'da tarım işçilerini taşıyan midibüs devrildi: 25 yaralı var