Türkiye'nin en uzun plajı olacak! Bursa'da görücüye çıkmak için gün sayıyor
Türkiye'nin en uzun plajı olacak! Bursa'da görücüye çıkmak için gün sayıyor

Tamamlandığında Türkiye'nin en uzun sahili olacak Karacabey Boğazı plajı görücüye çıkmak için gün sayıyor. 22 kilometre uzunluğu ile Samandağ ve Patara plajlarının önünde Türkiye'nin en uzun plajı konumunda olan Karacabey Boğazı, plajı ince sarı kumu ve pırıl pırıl denizi ile turizmcilerin gözde merkezi olmaya hazırlanıyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, boğazın Marmara'nın incisi olacağını söyledi. 

15 Haziran 2019 / Bursa Karacabey

Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan, ailesiyle birlikte longozun tadını çıkardı
Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan, ailesiyle birlikte longozun tadını çıkardı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 9 günlük bayram tatilinde ilçedeki çeşitli yerlere ailesiyle birlikte geziler düzenledi. Özkan'ın öncelikli tercihi ise Karacabey Longozu oldu. Longozda yer alan Afrika evlerini ailesiyle birlikte dolaşan Özkan, Nilüfer çiçekleri arasında ahşap kayıkla tur yapmayı da ihmal etmedi. Bayram tatilinin yoğunluğunun Longoza da yansıdığını belirten Özkan'a, vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

10 Haziran 2019 / Bursa Karacabey

Bursalı Adem Amca ile balığa çıkan Yaren Leylek kayığa bu kez eşini de getirdi
Bursalı Adem Amca ile balığa çıkan Yaren Leylek kayığa bu kez eşini de getirdi

Baharın gelmesiyle birlikte dostluklarıyla Türkiye'nin konuştuğu ikili olan Adem Amca ve Yaren Leylek hikayesi, yeni üyesiyle doğaseverleri bir kez daha şaşırtmayı başardı. 8 yıldır her bahar Adem Amca ile balığa çıkan Yaren Leylek, bu yıl ilk kez eşini de kayığa getirdi. Hikayeyi ortaya çıkaran Fotoğrafçı Alper Tüydeş o anları fotoğraflarken, Adem Amca ise "Bu bayram bana çifte mutluluk yaşattılar'' yorumunda bulundu.

06 Haziran 2019 / Bursa Karacabey

Bursa Karacabeyspor'da Hasan Şermet ile yollar ayrıldı Türkiye'nin en uzun plajı olacak! Bursa'da görücüye çıkmak için gün sayıyor Bursa Karacabey yüzme havuzu yenilendi Bursa Karacabey'e bayram tatilinde ziyaretçi akını Bursa Karacabey Ülkü Ocakları'ndan çevre temizliği Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan, ailesiyle birlikte longozun tadını çıkardı Bursa Karacabey longozunda ziyaretçi yoğunluğu Karacabey Belediye Başkanı Özkan, Ramazan Bayramı'nda hastaları unutmadı Bursalı Adem Amca ile balığa çıkan Yaren Leylek kayığa bu kez eşini de getirdi Bursa'da ak pelikanların dansı büyüledi