Bursa'dan gönüllü asker olarak gitti, Ermeni askeriyle çatışmada yaşamını yitirdi
Bursa'dan gönüllü asker olarak gitti, Ermeni askeriyle çatışmada yaşamını yitirdi

BURSA'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'nde annesiyle birlikte yaşarken 2014 yılında gönüllü olarak askerliğini yapmak için ülkesi Azerbaycan'a giden İmran Berk Mirzayev, sınır kentinde Ermeni askerleriyle girdiği çatışmada hayatını kaybetti. Cenazesi ülkesinde toprağa verilen Mizayev'in Mustafakemalpaşa ilçesinde yaşayan annesi, oğlunun cenaze törenini cep telefonuyla çekilen görüntülerden izledi.

05 Şubat 2016 / Bursa Mustafakemalpaşa

Bursa'da Bakanı dinleyen fırıncı ekmek fiyatlarını alt üst etti!
Bursa'da Bakanı dinleyen fırıncı ekmek fiyatlarını alt üst etti!

Bursalı fırıncı 35 yıldır piyasanın yarısından da ucuza ekmek satarak hem tüketicinin yüzünü güldürüyor, hem de Bakan Faruk Çelik'in sözlerini bir kez daha haklı çıkarıyor. Odunlu fırında 650 gram ekmek 1 liradan, 1300 gram ekmek ise 2 liradan kapışılıyor. Bursalılar ise diğer fırıncıların yarısından da ucuza ekmek satan ve "somuncu baba" dedikleri bu fırıncıya müteşekkir.

04 Şubat 2016 / Bursa Mustafakemalpaşa

Bursa Mustafakemalpaşa'ya et entegre tesisi Bursa'dan gönüllü asker olarak gitti, Ermeni askeriyle çatışmada yaşamını yitirdi Bursa'da 1 haftada 140 kişi yakalandı! Acı haber Bursa'ya düştü! Bursa Emniyeti'nden can kurtaran operasyon Bursa'da Bakanı dinleyen fırıncı ekmek fiyatlarını alt üst etti! Bursa Mustafakemalpaşa'da çocuklara 'takdir' hediyesi Bursa Mustafakemalpaşa'da altyapı hamlesi Bursa Mustafakemalpaşa'da ambalaj atıkları geri dönüşümle değerlendiriliyor Bursa mermer OSB'de kamulaştırma başladı