Bursa'da Suuçtu'daki tesis inşaatı durduruldu
Bursa'da Suuçtu'daki tesis inşaatı durduruldu

Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'nin en önemli turizm bölgelerinden biri olan Suuçtu Şelalesi'nde, 10 gün önce temeli atılan sosyal tesisin yapımı, gelen tepkiler üzerine Belediye Başkanı Sadi Kurtulan tarafından durduruldu. DOĞADER yöneticileri ile görüştükten sonra projenin durdurulduğunu açıklayan Başkan Kurtulan, "İstemeyerek üzdüğümüz doğa severleri mutlu edecek ise hata ise hatadan, yanlış ise yanlıştan dönüyoruz ki erdemli yönetim anlayışı da bu değil mi zaten" dedi. DOĞADER Başkanı Murat Demir de Kurtulan'ı bu örnek kararından ötürü kutladı.

27 Kasım 2016 / Bursa Mustafakemalpaşa

Bursa'da mehterli, kılıç kalkanlı mezatlı koyun keçi festivali
Bursa'da mehterli, kılıç kalkanlı mezatlı koyun keçi festivali

Türkiye genelinde çobanların facebook üzerinden örgütlenip Bursa'da gerçekleştirdiği Koyun Keçi Tanıtımı ve ekipmanları etkinliğinde renkli görüntüler yaşandı. Organizasyonda mehter takımı ve kılıç kalkan gösteri yaparken, kuzuları sevmeye gelen çocuklara pamuk şekeri ve balon dağıtıldı. Geliri şehit ailelerine bağışlanmak üzere yapılan koyun mezatı da kıran kırana geçti.

26 Kasım 2016 / Bursa Mustafakemalpaşa

Bursa'da köyün su arızasını gidermek isteyen muhtar beyin kanaması geçirdi Bursa'da baltayla babasını ve köpeğini doğrayan sanığa ceza yok Bursa'da Engelliler Günü'nde anlamlı ziyaret Bursa Mustafakemalpaşa'ya kış çiçeği 'Kralın Diş Ağrısı' Bursalıları güldürdü Bursa'da Suuçtu'daki tesis inşaatı durduruldu Bursa'da mehterli, kılıç kalkanlı mezatlı koyun keçi festivali Bursa Mustafakemalpaşa'da fuhuş operasyonu! Bursa'da ''Uğur Böcekleri''ne ödül Bursa'da eğitimcilerden Kurtulan'a teşekkür ziyareti