Bursa'da polis dehşet saçtı! Arkadaşının kafasına sıktı
Bursa'da polis dehşet saçtı! Arkadaşının kafasına sıktı

Şırnak'ta görev yapan bir polis memurunun izin için geldiği Bursa'da beraber alkol aldığı arkadaşını henüz bilinmeyen bir nedenle başından vurduğu iddia edildi. Vurulan gencin ailesi olayın kasıtlı olduğunu ileri sürerken, ateş eden polis memuru ve görgü tanıklarının ifadesinde ise çiftetelli oynarken havaya ateş ettiklerini, ve gencin o esnada vurulduğunu söyledikleri öğrenildi.

17 Ekim 2019 / Bursa Uludağ

Bursa Uludağ'da mangal keyfi ucuz atlatıldı
Bursa Uludağ'da mangal keyfi ucuz atlatıldı

Mangal yapmak için öğlen saatlerinde çıktıkları Uludağ eteklerinden akşam hava karardıktan sonra dönmeye çalışırken dengesini kaybedip düştükten sonra ayağından yaralanan şahsı, arama kurtarma ekipleri 5 saatlik operasyonun ardından kurtardı. Donmak üzereyken kurtarılan şahıs, üşümemek için kendini otlara sararak kurtarılmayı bekledi. Ekiplerin Bursa manzaralı Uludağ eteklerinde ki zorlu kurtarma operasyonu anbean kameralarla kayıt altına alındı.

14 Ağustos 2019 / Bursa Uludağ

Bursa'da polis dehşet saçtı! Arkadaşının kafasına sıktı Bursa Uludağ'ın orman bekçileri kırmızı karıncalar Bursa Uludağ'da sonbahar güzelliği Bursa Uludağ'a çıkacaklar dikkat Bursa Uludağ'da aç kalan ayı çöpleri karıştırırken görüntülendi Bursa Uludağ'daki doğal havuzlar büyülüyor Bursa Uludağ'ın göllerinde kışın yürüdüler, yazın yüzdüler Bursa'nın siyah inciri Singapurlu ve Malezyalılara tanıtılacak Bursa Uludağ'da ayılar yerleşim bölgesine indi Bursa Uludağ'da mangal keyfi ucuz atlatıldı