Aydın Doğan Yalçındağ Bursa'da Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu
Aydın Doğan Yalçındağ Bursa'da Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu

BLUTV Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde soruları yanıtladı. Doğan Grubu'nun dijital dönüşüme ayak uydurduğunu söyleyen Aydın Doğan Yalçındağ, "Dijital dönüşüm zaten yaşanıyor ve bence bizim grup da başarılı bir şekilde adapte oluyor. Geneli için çok bir şey diyemem ama benim gözlemlediğim daha bir teknoloji şirketi haline geleceğiz gibi görünüyor" dedi.

24 Mart 2017 / Bursa Uludağ

 'Yarının Liderleri' Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde buluştu
'Yarının Liderleri' Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde buluştu

Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin moderatörlüğünü İntel Türkiye CEO'su Yalım Eriştiren'in yaptığı 'Yarının Liderleri' konulu oturumunda Blu TV Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, Akkök Holding Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Alize Dinçkök Eyüboğlu, Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalyoncu, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu, Nork Shipping DMCC Genel Müdürü Saod Ghandour konuşma yaptı. 

24 Mart 2017 / Bursa Uludağ

Akkök Holding CEO'su Ahmet Dördüncü'nden Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi yorumu Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde ''İyi şirket ve Y kuşağında liderlik'' oturumu Aydın Doğan Yalçındağ Bursa'da Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde 'Yeni Türkiye yeni büyüme hikayesi' konuşuldu Ali Dumankaya, Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu Vodofone Türkiye CEO'su Deegan, Bursa'da mobil teknolojiyi anlattı TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilecik, Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu  'Yarının Liderleri' Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde buluştu Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bursa'da konuştu: ''Türkiye enerjide doğru yolda gidiyor'' Petkim Genel Müdürü Mammadov'dan Bursa'da TANAP açıklaması