Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde ''Türkiye'nin Geleceği'' konuşuldu
Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde "Türkiye'nin Geleceği" konuşuldu

Başbakanlık Hazine Müsteşarı Osman Çelik, "Şu anda üst fonlara kaynak aktarma, startup'ları destekleme, melek yatırımcılara yeni alan açma ve bunların ihtiyaç duyduğu mevzuat düzenlemeleri noktasında da hakikaten ciddi bir mevzuat altyapısı oluşmuş durumda. Artık biz firmalarımızın da bu alana girmesini, yatırımcılığı, startup'ları destekleme noktasında gayret göstermelerini bekliyoruz." dedi. 

23 Mart 2018 / Bursa Uludağ

Vadofone CEO'su Bursa'da: ''Genişbant teknolojileri dijital hayatın omurgasını oluşturuyor''
Vadofone CEO'su Bursa'da: "Genişbant teknolojileri dijital hayatın omurgasını oluşturuyor"

Vadofone Türkiye CEO'su Colman Deegan, Türkiye'de mobil kullanıcılar ayda ortalama 3.2 GB, sabit genişbant kullanıcıları ise 90 GB civarı veri kullandığını belirterek, "Bu kullanım oranları, genişbant teknolojilerinin halihazırda dijital hayatın omurgasını oluşturduğunu ve dijital geleceğin de ana sağlayıcısı konumunda yer aldığını gösteriyor. Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek inşa etmek hedefiyle yeni nesil teknolojilere sürekli yatırım yapıyoruz" dedi. 

23 Mart 2018 / Bursa Uludağ

Bursa Uludağ'da kar yağması ile birlikte sezon uzadı Mart sonunda Bursa Uludağ'a kar sürprizi Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde ''Türkiye'nin Geleceği'' konuşuldu Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde 'üretimin geleceği' paneli gerçekleşti Vadofone CEO'su Bursa'da: ''Genişbant teknolojileri dijital hayatın omurgasını oluşturuyor'' Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde tarımın geleceği konuşuldu  İsveçli ekonomist Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde soruları yanıtladı Başbakan Yardımcısı Şimşek Bursa'da: Döviz borçlanması açıklaması Bursa Uludağ Ekonomi Zirvesi, yarın başlıyor Bursa Uludağ'da kış uykusundan uyanan ayı böyle görüntülendi