Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Altını çizerek ifade etmek isterim' dedi ve bu mesajı verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Altını çizerek ifade etmek isterim' dedi ve bu mesajı verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize'de AK Parti il teşkilat yemeğinde yaptığı açıklamada "Dönem fedakarlık, uzlaşma dönemidir. Basiret ve ferasetle davranma dönemidir. Dönem siyasi ayrılıkları bir tarafa bırakarak asgari müşterekler etrafında bir araya gelme dönemidir." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Altını çizerek ifade etmek isterim ki 'önce millet, önce memleket' diyen herkesle çalışmaya hazırız. Mesele vatansa gerisi teferruattır." dedi.

24 Ağustos 2019 / Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletin parasını dağa gönderenlere seyirci kalmayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletin parasını dağa gönderenlere seyirci kalmayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Subay ve Astsubay Mezuniyet Törenine katıldı. Erdoğan, "Bunların yaptığı siyaset değildir, bir belediye başkanının görevi şehre, halka hizmettir. Teröristlere hizmet ediyorsa, şehit ailelerini kapının önüne koyuyorsa biz de onları kapının önüne koyarız." dedi. Erdoğan, "Bu milletin alın terinden artırarak vermiş olduğu vergilerle kendilerine gelen parayı halka değil Kandil'e gönderenlere, dağa gönderenlere seyirci kalamayız ve kalmayacağız." ifadelerini kullandı.

23 Ağustos 2019 / Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Altını çizerek ifade etmek isterim' dedi ve bu mesajı verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya'da MAKS-2019 Tatbikatı'nı izleyecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Fahrettin Altun: Türkiye'nin Suriyelileri sınır dışı ettiği iddiası saçmalık Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de AK Parti'nin 18'nci yıl dönümü Sakarya'da coşkuyla kutlandı Davutoğlu'ndan AK Parti'ye sert eleştiri: Kendi kendini tasfiye ediyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletin parasını dağa gönderenlere seyirci kalmayacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan Moskova'ya gidiyor