Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Binali Yıldırım'dan 'Oruç Reis' açıklaması: Komşuya düşen hak hukuka riayet etmek
Binali Yıldırım'dan 'Oruç Reis' açıklaması: Komşuya düşen hak hukuka riayet etmek

TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, dün Yunanistan ile yaşanan Oruç Reis kriziyle ilgili yaptığı açıklamada Türkiye'nin kendi deniz hükümranlık alanında gerekli çalışmaların yapıldığını ifade ederek, Bunun için gürültü patırtı çıkarmaya lüzum yok. Yunanistan bizim komşumuz neticede ama komşuya düşen hak hukuka riayet etmek. Rahat durduğu müddetçe komşumuz olmaya devam edecek" diye konuştu.

14 Ağustos 2020 / Siyaset

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş ''Aile Kongresi''nde konuştu
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş "Aile Kongresi"nde konuştu

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) İsrail ile yaptığı normalleşme anlaşmasına ilişkin, "Bu açık ihanetin Araplara, Filistin halkına Müslümanlara karşı yapılmış açık bir ihanet olduğunu ifade etmek boynumuzun borcudur. Bunu tanımadığımızı, yanlış bir yaklaşım olduğunu öncelikle bu anlaşmayı imzalayanların kendi halklarının da buna tamamen karşı olduğunu ifade etmek isterim." dedi.

14 Ağustos 2020 / Siyaset

TBMM Başkanı Şentop'tan, 19'uncu yıl kutlaması Binali Yıldırım'dan 'Oruç Reis' açıklaması: Komşuya düşen hak hukuka riayet etmek Bakan Akar, Oruç Reis'e refakat eden unsurlarla görüştü İbrahim Kalın: Tarih, Filistin halkına ihanet edenleri unutmayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti'nin 19. yılı paylaşımı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Doğu Akdeniz açıklaması Bakan Çavuşoğlu: Gerilimin sebebi Yunanistan'dır! İYİ Partili Aydın: MHP bizi davet edecek durumda değil AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş ''Aile Kongresi''nde konuştu CHP'li vekil Ahmet Kaya corona virüse yakalandı