CHP'li Tanrıkulu: IŞİD konusundaki mücadele yetersiz
CHP'li Tanrıkulu: IŞİD konusundaki mücadele yetersiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Hükümetin IŞİD konusundaki duyarlılığı son 5- 6 ay içinde oldu. Ondan önce yoktu. Türkiye lojistik merkezi oldu. Yabancı kaynaklara göre, IŞİD'in 3'te biri Türkiye vatandaşı. Savaş bitince mutlaka gelecekler domates ekmeyecekler. Gelecekler mutlaka. Hizbullah da bu şekilde örgütlenmedi mi? Düşmanımın düşmanı olarak görüldü. Faaliyet göstermeleri engellenmedi. Eylemler yaptılar birisi engellendi mi? Göz altına alındı mı?" dedi.

13 Ekim 2015 / Siyaset

''Terör olaylarını istismar etmek siyasetçiye yakışmaz''
"Terör olaylarını istismar etmek siyasetçiye yakışmaz"

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gönen ve Bandırma'da incelemelerde bulundu. Bakan Yıldız yaptığı ziyaretlerde terör olaylarını değerlendirerek, "Terörün, şiddetin her türlüsüne karşı olduğumuzu bu vesileyle bir kez daha söyleyelim. Bunu şiddetle kınıyoruz, terörün siyasetin bir parçası olmasına çalışmak onu istismar etmek ve onun üzerinden oy devşirmeye çalışmak hiçbir siyasetçiye yakışmaz" ifadelerini kullandı.

13 Ekim 2015 / Siyaset

CHP'li Tanrıkulu: IŞİD konusundaki mücadele yetersiz ''HDP'nin özrü kabahatinden büyük'' ''Terör olaylarını istismar etmek siyasetçiye yakışmaz'' AK Parti, CHP ve MHP'den ortak tepki Bakan Alaboyun: ''Sonuca büyük ölçüde ulaşıldı'' Bakan Eroğlu: G-20'nin iptal olasılığı yok AK Parti adayları Diyarbakır'da STK'ları ziyaret etti MHP'li aday, seçmenlerle çektirdiği fotoğrafları konuşturdu Masum Türker: Terör bahanesiyle siyaset yapılıyor ''7 Haziran sonrası ekonomi grip oldu''