Bahçeli: 10 Temmuz dışında hiçbir kurultay tarihini tanımıyoruz
Bahçeli: 10 Temmuz dışında hiçbir kurultay tarihini tanımıyoruz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti meclis grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Haketmese de yargı kararlarına saygı duyacağız.10 Temmuz'daki kongrede tüzüğü de değiştireceğiz, seçimi de yapacağız; bunun dışında kurultay tarihi tanımıyoruz" dedi. Bahçeli, "Adaletin kalan izleri Rize'de çay tarlasında silinmiş, Kırşehir'de hakkın rahmetine kavuşmuştur" diye konuştu.

31 Mayıs 2016 / Siyaset

Polise atılan o takadın cezası belli oldu!
Polise atılan o takadın cezası belli oldu!

2011 yılındaki Nevruz'da dönemin Şırnak Güvenlik Şube Müdürü Murat Çetiner'e tokatattığı gerekçesiyle tazminata mahkûm edilen eski HDP milletvekili Sebahat Tuncel, ceza davasında da 'kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret ve görevi yaptırmamak için direnme' suçlarından 1 yıl hapis cezası ve 8 bin 500 TL adli para cezasına çarptırıldı. Mahkeme Tuncel'in cezasında pişmanlık göstermediği ve haksız tahrik altında olmadığı için indirim yapmadı.

31 Mayıs 2016 / Siyaset

Meral Akşener: ''Tüzük kurultayımız 19 Haziran'da'' AYM dokunulmazlık için kritik tarihi açıkladı! İnsansız hava aracını Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar tanıttı CHP lideri Kılıçdaroğlu: ''Hukuk bilen bir savcı bekliyoruz'' Türkiye güzeli, ''Erdoğan'a hakaret'' suçundan mahkum oldu Bahçeli: 10 Temmuz dışında hiçbir kurultay tarihini tanımıyoruz Polise atılan o takadın cezası belli oldu! AK Parti kulisleri kritik ismi konuşuyor! Bürokrasinin 1 numarası kim olacak? Ankara'dan ABD'ye ortak operasyon teklifi Demirtaş, 28 AB ülkesinin temsilcisi ile görüştü