CHP'den Akit TV'ye suç duyurusu!
CHP'den Akit TV'ye suç duyurusu!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Adını bile anmaktan hicab duyduğum bir televizyon, bir operasyon kanalı darağacı önünde Sayın Genel Başkanımız hakkında idam çağrısında bulunan bir program yaptı. Bunu sadece rezil bir kanalın bireysel bir girişimi olarak göremeyiz. Biz böyle tehditlere alışığız. Bu tehdidinizle hukuk önünde hesaplaşacağız" diyerek yarın Akit TV hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

20 Mart 2019 / Siyaset

MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar
MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, canlı yayında soruları yanıtlıyor. Mansur Yavaş hakkındaki iddialarla ilgili konuşan Bahçeli, "Yargı yolu sonuçlanıncaya kadar, Türkiye'nin gündemine taşınmış ve seçime de 11 gün kala böyle bir aday basında yazdığı kadarıyla, kendilerinin yaptığı açıklamaların da yetersizliğini ele alırsanız benim kanaatim odur ki bu şahıs Cumhuriyet Halk Partisi adaylığından çekilmelidir." ifadelerini kullandı.

19 Mart 2019 / Siyaset

Yunanistan Dışişleri Bakanı Katrugalos, Türkiye'ye gelecek Sarıgül: 23 Nisan'da 2019 çocuğumuzla Atatürk'e gideceğiz CHP'li Pekşen: Ülkemizde sanayi yok olmuştur! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni Zelanda teröristi ve DEAŞ'ın kumaşı aynı CHP'den Akit TV'ye suç duyurusu! İnce'den MHP'li isme 50 bin TL'lik tazminat davası! İmamoğlu, HDP ile ittifak iddialarına son noktayı koydu  Binali Yıldırım: İstanbullu taksiye binecek, korsandan inecek Bakan Albayrak, Trabzon'da gençlerle bir araya geldi MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar