Koray Aydın: 'Yeni kararların kıymeti harbiyesi yok'
Koray Aydın: 'Yeni kararların kıymeti harbiyesi yok'

MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, MHP'yi olağanüstü Kurultay'a götürecek kayyum heyetinin yetkileri ve kongre çağrısına karşı ihtiyati tedbir kararı veren iki mahkeme kararı hakkında sert konuştu. Kurultay sürecinin devam ettiğini belirten Aydın "Yeni kararların hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur. Saçma sapan kararların arkasına gizlenenlerin, çıkmış olan bu iradeden kurtulmaları mümkün değildir" dedi. 

30 Nisan 2016 / Siyaset

Akşener: 2 hakimi HSYK'ya şikayet edeceğiz
Akşener: 2 hakimi HSYK'ya şikayet edeceğiz

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Gemerek ve Tosya mahkemelerinin hakimleri ile ilgili olarak, "Bu iki karar Sulh Hukuk Mahkemesini verdiği kararla mukayese edildiğinde yok hükmündedir. Önüne gelenin bu ilçelerden bu tür kararların alınabilmiş olması, kamu düzenini bozacak bir kavram ortaya çıkacağı için, bu sebeple hukuksuz bir iş yapmış olan iki hakimi HSYK'ya şikayet edilmesi gerekir. Biz de şikayet edeceğiz" dedi.

30 Nisan 2016 / Siyaset

CHP'li Belediye Başkanı istifa etti HDP'li vekil Taşdemir yine terörist cenazesinde Kurtulmuş: Terör örgütlerinin iyisi kötüsü olmaz CHP'li Tezcan: Ülkeyi gericilerden temizleyeceğiz Davutoğlu'ndan ''Yeni Türkiye Yolunda'' konuşması Koray Aydın: 'Yeni kararların kıymeti harbiyesi yok' Davutoğlu: Kazdığınız çukurlarda terör yapılanmanızı yok edeceğiz Kılıçdaroğlu'na İstanbul'da şok! Akşener: 2 hakimi HSYK'ya şikayet edeceğiz Başbakan Davutoğlu: Kiralık vandallar, eşkıyalar...