Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kudüs Konferansı'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kudüs Konferansı'nda konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki Kudüs Platformu'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili kan donduran o cümleyi ilk kez paylaştı: "Kendi istihbarat şefi bile 'Bu bir felaket, bu adam uyuşturulmuş, böyle bir şey yapılamaz' diyor. Adam açık açık 'Ben kesmesini iyi bilirim' diyor. Niye? Çünkü bir morg mensubu. Bu adam asker, üst düzey. Bunların hepsi kayıtlarda var."

14 Aralık 2018 / Siyaset

Karamollaoğlu: Çiftçiliği, hayvancılığı, besiciliği öldürdüler
Karamollaoğlu: Çiftçiliği, hayvancılığı, besiciliği öldürdüler

SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Şırnak'tan sonra geldiği Siirt'te, sivil toplum kuruluşu ve iş insanlarıyla bir araya geldi. Karamollaoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada hükümetin dış, tarım, hayvancılık ve ekonomi politikalarını eleştirerek, "Çiftçiliği, hayvancılığı, besiciliği öldürdüler. Son olarak sulama birlikleri de özelleştirildi. Bu çiftçiye vurulan en büyük darbedir" dedi.

14 Aralık 2018 / Siyaset

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran açıkladı: Rusya olumlu bakıyor! Dışişleri Bakanlığı'nın logosu değişti! İşte yeni logo ''Teröristlerden temizlenen Afrin'e 280 bin Suriyeli geri döndü''  Erdoğan ve Trump görüştü Meclis'te renkli görüntüler Özel: 'Sinyalizasyon kurulmadan hattın devreye alınması siyasi cinayettir' Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kudüs Konferansı'nda konuştu  TBMM Başkanı Yıldırım kafede vatandaşlarla sohbet etti Karamollaoğlu: Çiftçiliği, hayvancılığı, besiciliği öldürdüler İşte Dışişleri Bakanlığı'nın yeni logosu