Başkan Bozbey: Kayapa atık tesisi ile ilgili tavrımız net
Başkan Bozbey: Kayapa atık tesisi ile ilgili tavrımız net

Başkan Burada karavanıyla makamını bu hafta Kayapa Mahallesi'ne taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bölgeye Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan Katı Atık Geri Kazanım ve Bertaraf Tesisi'nin çevreye büyük zarar vereceğini belirterek "Bu konuda hukuki süreç başlatacağız" dedi. Bozbey, yeni başlatılacak "Sıfır Çöp" projesini de Kayapa'da açıkladı.

27 Mayıs 2016 / Bursa Nilüfer

Türkiye'nin en modern huzurevi Bursa Nilüfer'de açıldı
Türkiye'nin en modern huzurevi Bursa Nilüfer'de açıldı

Nilüfer Belediyesi'nin, hayırsever Altınmakas ailesinin katkılarıyla yaptığı Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Türkiye'nin en modern huzurevini açtıklarını belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, "Nilüfer'in ilk huzurevi, mimarisiyle, yönetimiyle, iç donanımı ve yaşamı kolaylaştıracak tüm detaylarıyla fark yaratıyor" dedi.

25 Mayıs 2016 / Bursa Nilüfer

Başkan Bozbey: Kayapa atık tesisi ile ilgili tavrımız net Bursa Nilüfer ve Hanau müziğin evrenselliğinde buluşuyor ''Marmara'nın enginarcısı'' Bursa Hasanağa'da yüzler gülüyor ''Kadınlar davaya sahip çıkarsa Bursa Kayapa'ya o tesis yapılmaz'' Bursa Nilüfer'de Başkan Bozbey küçük öğrencilerle buluştu Bursa Nilüfer plaj voleybolu heyecanına hazırlanıyor Minik ellerin eserleri Nilüfer Belediyesi Halk Evi'nde sergileniyor Bursa ÜniSporFest'te heyecan devam ediyor! Ak Parti Bursa Nilüfer'den çalıştay Türkiye'nin en modern huzurevi Bursa Nilüfer'de açıldı