Bursa'da flaşörlü fuhuş pes dedirtti

Bursa'da gece saatlerinde fuhuş amaçlı yol kenarlarına çıkan hayat kadınlarına dikkat çekmek isteyen kadın satıcılarının ışıklı flaşör kullanarak müşteri çekmeye çalışması pes dedirtti.

Bursa'da flaşörlü fuhuş pes dedirtti

Bursa'da gece geç saatlerde şehir merkezindeki caddelere fuhuş amaçlı çıkan hayat kadınları, müşteri çekmek için ilginç bir yönteme imza attı. Beraberindeki kadın satıcılarının, müşteri çekmek için kırmızı ışıkları olan flaşör kullanması görenlere pes dedirtti. Merinos kavşağında çekilen görüntülerde yol kenarında duran hayat kadınlarına dikkat çekmek için kadın satıcıları ellerindeki flaşörleri sallıyor. Daha önce de bir çok fuhuş haberine konu olan kavşakta ilk kez böyle bir yöntem görüntülendi.

AKILLARA MEŞHUR KIRMIZI SOKAĞI GETİRDİ!

Bursa'daki bu görüntü akıllara Hollanda'daki meşhur kırmızı sokağı getirdi.

Amsterdam, Hollanda'nın gece hayatı ve eğlencesiyle de öne çıkan turistik başkenti. Her ne kadar devlet idaresi Lahey'de olsa da Hollanda denildiği zaman, akla hemen Amsterdam gelir ve Amsterdam denilince de Red Light District, yani namıdiğer Kırmızı Fenerli Sokak...

Eğer yolunuz Hollanda'nın turistik şehri Amsterdam'a düştüyse mutlaka Red Light District'i görmüşsünüzdür. Şehrin bu umuma açık legal genelevi, birkaç sokağa yayılmış bir bölgenin adı. Amsterdam'ın meşhur Dam Meydanı'nın burnunun dibindeki dillere pelesenk olan Red Light District'i, yürüyerek kısa zamanda arşınlayabileceğiniz, esnafın, kentlinin normal işinde gücünde olduğu bir bölge. Türkiye'de olsa ana baba gününe dönecek olan bu kırmızı ışıklı pencerelerin içindeki çıplak bünyelerin varlığını Hollandalıların pek umursadığı söylenemez. Seks işçisi kadınların vücutlarını dükkan camından görücüye çıkardıkları bu ifşa yeri, tabii ki yabancı turistlerin de en çok merak duydukları yerlerin başında geliyor.

Merinos'taki görüntülerse Türk işi  Red Light District bu kadar olur dedirtiyor...

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!