Geri Twitter'da Unmention özelliği yolda!

Twitter'da Unmention özelliği yolda!

Twitter kullanıclarının sıklıkla şikayet ettiği mention'lanma özelliğiyle ilgili dünyaca ünlü sosyal paylaşım ağının harekete geçtiği iddia edildi. Teknoloji çevrelerinin ortaya attığı iddiaya göre Twitter, istenmeyen mention'ları engelleyecek unmention özelliği için koları sıvadı...

15 Haziran 2021 Salı, 18:11 - Teknoloji
A
Twitter'da Unmention özelliği yolda!

Twitter son yıllarda hayatımızın vazgeçilmez platformları arasında yer alıyor. Her geçen gün enformasyon kirliliğinin bir kat daha arttığı platformda kullanıcıların en çok şikayet ettiği özelliklerden biri de mention'lanma özelliği... İstenmeyen tweet'lerde mantion'lanmak istemeyenler için Twitter'ın kolları sıbvadığı iddia edildi.

UNMENTION ÖZELLİĞİ YOLDA!

Teknoloji çevrelerinde hızla yayılan iddiaya göre Twitter'ın henüz geliştirilmekte olduğu 'unmention' özelliği çokça şikayet edilen sorunu kökünden çözecek. Çalışmalar tamamlandığında 'unmention' özelliği ile kullanıcıya istediği zaman mention'dan çıkma seçeneği sunulacak.

Bilindiği üzere Facebook'ta hali hazırda etiketi kaldır özelliği bulunuyor. Unmention özelliğinin de Facebook'taki gibi işlev göremesi bekleniyor.

Diğer Teknoloji ve Bilim Haberleri için tıklayın


15 Haziran 2021 Salı, 18:11
A