Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Yem bırakmaya gittikleri ormanda yılkı atlarını görüntülediler
Yem bırakmaya gittikleri ormanda yılkı atlarını görüntülediler

KÜTAHYA'nın Tavşanlı ilçesinde, Off-Road Kulübü üyeleri karlı ve soğuk havada yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanlarına yem bırakmak için gittikleri Yaylacık Ormanı'nda yılkı atlarını görüntüledi. Kulüp üyelerinden Recep Uslu, "Yem bırakmaya gittiğimiz ormanda yaklaşık 50 at önümüze çıktı. Daha sonra ormanlık alanda koşarak, gözden kayboldu. Bu kadar kalabalık halde görmekten heyecan duyduk" dedi.

20 Ocak 2021 / Yaşam

23-24 Ocak sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?
23-24 Ocak sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsle mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasakları araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "kısıtlamaları kademeli olarak kaldırabiliriz" açıklamasının ardından hafta sonu sokağa çıkma yasağı bitti mi? sorusu gündeme geldi. 23-24 Ocak sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?

19 Ocak 2021 / Yaşam

Gaziantep'e özgü 'nohut dürüm' tescillendi Üniversitelilerin kedi sevgisi 40 bin liraya mal oldu Bu da kardan eşek Derme çatma barakada yalnız yaşayan yaşlı kadın yardım bekliyor Yem bırakmaya gittikleri ormanda yılkı atlarını görüntülediler 35 yıldır kuş kafesi üretiyor Vefalı köpek sahibinin tedavi gördüğü hastaneden ayrılmıyor Kartepe'deki akıma Bursa Büyükşehir Belediyesi de katıldı 23-24 Ocak sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? LÖSEV: Saç bağışı kabul etmiyoruz