Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Restoranlardan milyonları ilgilendiren 5'li teklif
Restoranlardan milyonları ilgilendiren 5'li teklif

Geçen yıl mart ayında başlayan koronavirüs salgınının etkileri hâlâ devam ediyor. Bir yandan alınan önlemlerle salgının etkileri azaltılmaya çalışılırken, diğer yandan aşılama işlemleriyle eski normale dönülmek için uğraşılıyor. Salgının başladığından bu yana yaklaşık 1 yıllık süreçte devlet de yaptığı ekonomik destek paketleriyle hem halka hem de işletmelere destek oluyor. Ancak virüsün yayılma hızını düşürmek amacıyla alınan kapanma tedbirleri özellikle restoran ve kafeleri bir hayli zor durumda bıraktı.

21 Ocak 2021 / Ekonomi

Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması: Sabırsızlanıyoruz
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması: Sabırsızlanıyoruz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Kanal İstanbul'un sadece su yoluna alternatif bir proje olmadığını vurgulayarak, "Kanal İstanbul çok önemsediğimiz ve ülkeye çok katkısı bulunacak, dünya ölçeğinde çok büyük bir proje. Projeleri bir taraftan tamamlıyoruz, bir taraftan imar planlarına çalışıyoruz. En kısa zamanda işe başlamak için sabırsızlanıyoruz." dedi.

20 Ocak 2021 / Ekonomi

Dolar ve Euro ne kadar oldu? (Serbest piyasada döviz fiyatları) Doğalgazda rekor tazelendi Bitcoin 35,000, hacim 1.0 trilyon doların altında Serbest piyasada altın fiyatları (Gram altın ne kadar oldu?)	United Airlines, 2020'de 7 milyar dolar zarar etti Restoranlardan milyonları ilgilendiren 5'li teklif Rusya'nın domates ihracatına uyguladığı kota 250 bin tona yükseltildi Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması: Sabırsızlanıyoruz Borsa günü artışla tamamladı New York borsası yemin töreni öncesi yükselişle açıldı