Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ekonominin Oscarları Bursa'da sahiplerini buldu
Ekonominin Oscarları Bursa'da sahiplerini buldu

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından 46. kez organize edilen Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni'nde 7 ayrı kategoride 62 ödül sahibini buldu. Bursa ekonomisinin gurur gecesine katılan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, "Türkiye'nin büyüme yolculuğu başarılı iş insanlarımızın cesareti ile gerçekleşecek. Bursa Büyürse Türkiye Büyüyecek" dedi.

07 Aralık 2019 / Bursa Bölge

''Bir Umutlu Yürüyüş Nezihe Meriç Sempozyumu'' Bursa'da başladı
"Bir Umutlu Yürüyüş Nezihe Meriç Sempozyumu" Bursa'da başladı

Nilüfer Belediyesi'nin "Yılın Yazarı Nezihe Meriç" etkinliklerinin sonuncusu olan "Bir Umutlu Yürüyüş Nezihe Meriç Sempozyumu" başladı. Nezihe Meriç ve edebiyatının ele alındığı sempozyumun açılışında konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, "Türk edebiyat tarihinde izleri asla silinmeyecek yazarları bundan sonra da kent gündemine taşımaya devam edeceğiz" dedi.

07 Aralık 2019 / Bursa Bölge

Uludağ'da kaybolan dağcıların Bursalı arkadaşı konuştu: O gün ya üçümüz kaybolacaktık ya da...
Uludağ'da kaybolan dağcıların Bursalı arkadaşı konuştu: O gün ya üçümüz kaybolacaktık ya da...

Bursa Uludağ'da geçtiğimiz Pazar günü yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan iki kayıp amatör dağcının arkadaşı konuştu. İhlas Haber Ajansı'na açıklamalarda bulunan Bursalı dağcı Ömer Yavuz, "Uludağ'da kayboldukları gün ben de onlarla birlikte yürüyecektim. İşim çıktığı için gidemedim. O gün ya üçümüz kaybolacaktık ya da geri dönecektik" dedi. 6 gündür aranan Efe Sarp'ın 12 Kasım günü yine Uludağ zirvesine tırmandığı, 2543 metrelik Zirve Tepe'de çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

07 Aralık 2019 / Bursa Bölge

Ekonominin Oscarları Bursa'da sahiplerini buldu Bursa-İstanbul arası hırsızlık yapan şebeke çökertildi! Bursa Uludağ'da kayak sezonu açıldı, tatilciler pistlere akın etti Bursa'da görev başındayken şehit edilen polis memleketine uğurlandı Bursa'da ''Doğduğu Günde Zeki Müren'den Şarkılar'' konserine yoğun ilgi Bursa'nın değerleri İzmir'de görücüye çıktı Bursa'da belediye başkanın evinin kapısında şaşırtan not Bursa Mudanya Belediyesi, Büyükşehir'in yüzme havuzunu kapattırdı ''Bir Umutlu Yürüyüş Nezihe Meriç Sempozyumu'' Bursa'da başladı Uludağ'da kaybolan dağcıların Bursalı arkadaşı konuştu: O gün ya üçümüz kaybolacaktık ya da...