Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

HDP önündeki eylemde 277'nci gün
HDP önündeki eylemde 277'nci gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini, 277'nci günde de koronavirüse karşı alınan tedbir kapsamında sosyal mesafe kuralına uyarak sürdürdü. 2014'te kaybolan kızı Şeyma (24) için oturma eylemini sürdüren Türkan Mutlu, HDP'nin tutuklanan vekillerine ilişkin yaptığı basın açıklamasına tepki göstererek, "Biz, 277 gündür burada kapılarındayız. Bir gün bizim için konuşmadılar" dedi.

05 Haziran 2020 / Güncel

Tartıştığı sürücüye kendisini 'vali özel kalem müdürü' olarak tanıttı, valilik yalanladı
Tartıştığı sürücüye kendisini 'vali özel kalem müdürü' olarak tanıttı, valilik yalanladı

ANKARA'da trafikte tartıştığı sürücüye kendisini Kars Valisi Özel Kalem Müdürü olarak tanıtan kadın sürücü, "Seni bu gece evinden aldırmazsam" diyerek, tehditte bulunurken, cep telefonuyla görüntülendi. Kars Valiliği, görüntünün sosyal medyada paylaşılması üzerine, söz konusu kişinin valilikle bir bağlantısının bulunmadığı açıklamasını yaptı.

05 Haziran 2020 / Güncel

16 kişinin testi pozitif çıktı, mahalle karantinaya alındı HDP önündeki eylemde 277'nci gün 7 yaşındaki Emir'in hayatını kaybettiği kazanın görüntüleri ortaya çıktı İki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Tartıştığı sürücüye kendisini 'vali özel kalem müdürü' olarak tanıttı, valilik yalanladı Salgın kaçak düğünlere yöneltti Su altı temizliği için dalış yaptılar Malatya'da uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı Aksu Çayı'ndan geçmek isteyen genç kız boğuldu Yüksek gerilim hattına temas edince ağır yaralandı