Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Harmancık ekonomisine can suyu
Bursa Harmancık ekonomisine can suyu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Uludağ Üniversitesi ve Harmancık Belediyesi işbirliğiyle kurulan Harmancık Kent Mobilyaları Üretim Tesisi, Başkan Alinur Aktaş'ın da katıldığı törenle hizmete açıldı. Tesiste ahşap bank, piknik masası, kamelya, çiçeklik ve salıncak gibi kent mobilyalarının üretileceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yatırımın hem istihdama katkı sağlayacağını hem de ekonomik kalkınmayı beraberinde getireceğini söyledi.

12 Eylül 2020 / Bursa Harmancık

Bursa'da 10 yıldır seslerini duyuramadılar (ÖZEL HABER)
Bursa'da 10 yıldır seslerini duyuramadılar (ÖZEL HABER)

Bursa'da Harmancık ilçesinin sınırları içinde bulunan Balıkesir-Kütahya yolu, her gün çok sayıda otomobilin geçiş yolu olarak kullandığı bir güzergah. Ancak Harmancık'ta yaşayıp yolun karşısına geçmek isteyen vatandaşlar burada bir alt geçit olmamasından şikayetçi. Yıllar önce yapılan geçit uzun yıllardır kullanılamaz halde ve çok pis olduğu için burada yaşayanların sağlığını tehdit eder durumda.

16 Temmuz 2020 / Bursa Harmancık

Bursa'da dağlarda 150 koyununa çobanlık yapıyor Bursa'da köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi Bursa'da muhtar Öztürk, kalp krizinden hayatını kaybetti Bursa'da sular kesilecek	Bursa'da köy köy dolaşıp çocuklara oyuncak dağıtıyor Bursa Harmancık'a 3 yeni eğitim yuvası Bursa Harmancık ekonomisine can suyu Bursa'da 52 yıldır süren bir aşk hikayesi! (ÖZEL HABER) ''Bursa'nın en iyi kirazı burada!'' (ÖZEL HABER) Bursa'da 10 yıldır seslerini duyuramadılar (ÖZEL HABER)