Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

CHP Bursa'dan Kocayayla tepkisi
CHP Bursa'dan Kocayayla tepkisi

Bursa'nın Keles ilçesine 5 km mesafede bulunan ve her yıl Türkmen Şenlikleri'nin yapıldığı Kocayayla'da Büyükşehir Belediyesi'nce kırsal turizm projesi adı altında yapımına başlanıp kasada para bitince yarım bırakılan bungalov tipi villalarda doğaya uygun taş zemin-ahşap kazık ve malzeme yerine beton ve çelik konstrüksiyon kullanılmasını eleştiren CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, "Nerede yeşil, nerede doğa harikası varsa, AKP'nin aklına ilk beton gelir, demir gelir, rant gelir. Hiç şaşırmıyoruz" dedi.

12 Eylül 2020 / Bursa Keles

Denizde boğularak can veren Bursalı Melike'nin 3 yıl önceki paylaşımı duygulandırdı
Denizde boğularak can veren Bursalı Melike'nin 3 yıl önceki paylaşımı duygulandırdı

MUĞLA'nın Ula ilçesinde 2 arkadaşıyla birlikte girdiği denizde akıntıya kapılarak, boğulan Melike Kaya'nın (21), memleketi Bursa'nın Keles ilçesine bağlı kırsal Baraklı Mahallesi'nde toprağa verileceği öğrenildi. Kaya'nın, 3 yıl önce deniz kenarında çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından 'Bazen hayat seni bulunduğun yerden alıp başka bir yere koyar. Ve der ki buradan devam et' notuyla paylaştığı görüldü.

16 Ağustos 2020 / Bursa Keles

Bursa'da lokantada patlama Bursa'daki bu yaylada konaklayan mutlu uyanıyor Bursa'nın ormanları drone ile tespit edilip gençleştiriliyor Bursa'da aylardır Uludağ için nöbet tutuyor Bursa'da uzaktan eğitim için köye sınırsız internet bağlattı, kahve okula dönüştü Bursa Keles Dağdibi Göleti'nde deneme sulamalarına başlandı Bursa'da hırsız ve definecilerden bıktı, köye Mobese sistemi kurdu CHP Bursa'dan Kocayayla tepkisi Bursa Keles Belediyesi'nde korona paniği Denizde boğularak can veren Bursalı Melike'nin 3 yıl önceki paylaşımı duygulandırdı