Bursa'da çiftçilere kara yolları eğitimi
Bursa'da çiftçilere kara yolları eğitimi

Karacabey Ziraat Odası, İlçe Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik İstasyon Amirliği ve Jandarma Komutanlığı iş birliğiyle çiftçilere traktörlerinin kar ayoluna çıkması için gerekli kurallar anlatıldı. Yapılan toplantıda, traktörlerin fenni muayenelerinin ve sigortalarının mutlaka yapılması, ışık donanımı ile fren sistemlerinde de herhangi bir eksikliğin olmaması gerektiği hatırlatıldı. 

17 Nisan 2019 / Bursa Karacabey

Bursa Karacabey uluslararası yaban hayatı fotoğrafçılarını ağırlayacak
Bursa Karacabey uluslararası yaban hayatı fotoğrafçılarını ağırlayacak

Sahip olduğu birbirinden eşsiz değerleriyle adından sıkça söz ettiren Karacabey, bahar aylarının gelmesiyle birlikte turizm ataklarına tüm hızıyla devam ediyor. Çeşitli etkinliklerle bahar aylarını dolu dolu geçirecek olan Karacabey, bu kez uluslararası fotoğraf sitesi Birdpx.com üyelerini ağırlamaya hazırlanıyor. 27-28 Nisan tarihlerinde Yeniköy'de düzenlenecek kampa, Türkiye'nin dört bir yanından yaban hayatı fotoğrafçılarının da gelmesi bekleniyor.

15 Nisan 2019 / Bursa Karacabey

AK Parti'den Bursa Karacabey Belediye Başkanı Başkanı Özkan'a ziyaret Bursa'da çiftçilere kara yolları eğitimi Bursa Karacabey'de altyapı sorunları tarihe karışacak Bursa'da şampiyon yarış atına alıcı çıkmadı On Numara çekiliş sonuçları tartışma yarattı! 8 kazanan Bursa'dan çıkınca... Bursa Karacabey uluslararası yaban hayatı fotoğrafçılarını ağırlayacak Bursa Karacabey'de uyuşturucu satıcısı 4 kişi tutuklandı Bursa Karacabey RC Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor Bursa Milletvekili Esgin'in 'kitap candır' projesi hızla yayılıyor Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan'dan ortak akılla gelecek vurgusu