Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Sporcunun emeğini alkışlarım"

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak ile aralarında kırgınlık olduğu yönündeki iddialar hakkında açıklamlarda bulundu. Aysal, Albayrak'ın kendisine küskünlüğü olmadığını söyledi.

''Sporcunun emeğini alkışlarım''

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak ile aralarında kırgınlık olduğu yönündeki iddialar hakkında konuştu.


Ünal Aysal, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak ile aralarında kırgınlık olduğuna yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirerek, "Bazı şeyler çok abartılıyor. Abdurrahim Albayrak, çok sempatik, çok sevdiğim bir kardeşim. Bana küskünlüğü katiyetle yok ama bir yorgunluk olduğu gerçek. Çünkü bu sene çok yorulduğunu sizler de gördünüz" ifadesini kullandı.

Gelecek dönemde Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nda bir değişiklik olup olmayacağına yönelik soruya da Aysal, "Şu anda yönetim kuruluyla ilgili alınmış bir kararımız yok. Ancak ayın 20'sinden sonra böyle şeyler konuşabiliriz" yanıtını verdi.

Ünal Aysal, İstinye Park'taki sinemada düzenlenen özel gösterimde, Galatasaray ve Beşiktaş RMK Marine tekerlekli sandalye basketbol takımları ile "Iron Man-3" filmini izledi.

"SPORCULARIN EMEĞİNİ HER ZAMAN ALKIŞLARIM"

Aysal, Aykut Kocaman'ın Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Galatasaray'ı Kadıköy'de alkışlamayacaklarını söylemesiyle ilgili, "Hangi kulüpten olursa olsun, ben sporcuların emeğini her zaman alkışlarım. Centilmence yapılan her mücadelenin ardından her sporcu alkışı hak eder ama herkesin tercihi farklıdır. 'Alkışlamayacağım' diyen insanları da eleştirmeyin. Onlara da anlayış göstermek durumundasınız" diye konuştu.

Aysal, "Fenerbahçe şampiyon olsaydı alkışlar mıydınız " yönündeki soruyu, "Niçin alkışlamayayım, gayet tabii alkışlardım. Ben sporculuğumu bu yaşıma rağmen taşıyorum. Bundan sonra da kaybetmemeye çalışıyorum" diye yanıtladı.

"KADIKÖY'E GİTMEYECEĞİM"

Fenerbahçe ile 12 Mayıs Pazar günü deplasmanda yapacakları maça gitmeyeceğini yineleyen Aysal, "Ben, zaten pek deplasman maçlarına gitmiyorum. Son iki deplasman maçına gitmem tamamen takıma biraz cesaret vermek içindi. Çünkü kritik bir dönemden geçiyorduk. Şu anda öyle bir durum da yok, gitmem için bir sebep de yok. Bir kupa da yok orada. Geçen sezon kupa için gitmiştik. Çok iyi şekilde temsil edileceğimize de inanıyorum. Herhalde Fenerbahçeliler beni bağışlarlar" dedi.

Aysal Galatasaray ve Beşiktaş RMK Marine tekerlekli sandalye basketbol takımlarıyla bir araya geldiği için mutlu olduğunu  dile getirerek, iki ekibin oyuncularıyla basın mensuplarına poz verdi.

The Walt Disney Company Türkiye Ülke Müdürü Sinan Ceylan, Aysal ve filmi izleyen Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan'a birer "Iron Man" heykelciği hediye etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!