Geri Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilgili şok gerçek!

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilgili şok gerçek!

Mısırlı gazeteci Amer Fouad, Şeyma Subaşı'nın nikah masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

12 Haziran 2021 Cumartesi, 15:13 - Magazin
A
Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilgili şok gerçek!

Şeyma Subaşı'nın evlilik hazırlığında olduğu sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin Mısırlı bir şeyhin oğlu olduğu konuşuluyordu. 

Mısırlı gazeteci Amer Fouad, geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı'na evlilik teklif eden ve 'evet' yanıtını alan Mohammed Alsaloussi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

"MİLYARDER OLAMAZ" 

Yıllarca Mısır'da yaşamış bir gazeteci olarak Mohammed Alsaloussi ismini hiç duymadığını ve bu ülkede adından söz edilen bir iş adamı da olmadığını belirten Amer Fouad, Şeyma'nın sevgilisi hakkında, "milyarder falan olamaz" yorumunda bulundu.

"MISIR'IN EN ZENGİN SEKİZ AİLESİNDEN BİRİNİN MENSUBU OLDUĞU YALAN!"

Mısırlı gazeteci, Mohammed Alsaloussi hakkında şunları şöyledi: 

Ben yıllarca Mısır'da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım. Amerika'da yaşadığı söyleniyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik.

Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır'da adından söz edilen bir iş insanı da değil. Ben hiç duymadım.

"AŞIK OLDUĞUM İÇİN SALDIRIYA UĞRUYORUM"

Son dönemde 'dolandırıcılık' iddialarıyla gündemde olan Alsaloussi, geçtiğimiz günlerde sessizliğini bozmuştu. Mısırlı yatırımcının açıklamasını Şeyma Subaşı paylaşmıştı.

Alsaloussi, açıklamasında, "Türk kamuoyunda birini bulup aşık olduğum için, yargılanıp saldırıya uğruyorum. Hiç kimseye zarar vermedim veya dolandırmadım. Yoksa kendimi Şeyma'nın paylaşımlarından saklar ve anonim kalırdım. Şeyma'nın gönderilerinin bir parçası olmayı kabul ediyorum çünkü Türk halkının ve dünyanın bir erkeğin partnerini ne kadar mutlu edeceğini görmesini istedim" ifadelerini kullanmıştı.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


12 Haziran 2021 Cumartesi, 15:13
A