Geri Sevgililer Günü'ne Gürsu'da tatlı kutlama

Sevgililer Günü'ne Gürsu'da tatlı kutlama

Gürsu'da Sevgililer Günü, tatlı görüntülere sahne oldu.

14 Şubat 2021 Pazar, 17:53 - Bursa Bölge
A
Sevgililer Günü'ne Gürsu'da tatlı kutlama

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla, Gürsu Belediyesi'nce organize edilen program kapsamında, "Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun" yazılı kalp şeklindeki yaş pastalar ilçe halkına ikram edildi.

"Sevgiyi hissetmek tüm günlerde yaşanması gereken sihirli bir yaşam kaynağı" diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Sevgililer Günü, dünyamızı güzelleştiren en güzel duygu olan sevginin hepimizin odak noktası olduğu gün olarak tarihten bugüne kutlanmakta. Biz de hemşehrilerimize olan sevgimizi tatlı bir simgeyle ifade etmek istedik. Tüm günlerimizi sevgi şemsiyesi altında yaşamamız temennisiyle, herkesin sevgililer gününü kutluyorum. Böyle bir günde aldığımız, 13 vatandaşımızın şehit olmasının acı haberi bizi derinden üzdü. Şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum" dedi.

"Her Yer Sahne Her Yerde Müzik" sloganıyla, Gürsu Belediyesi'nce her hafta düzenlenen sokak konserleri kapsamında, bu hafta 14 Şubat Sevgililer Günü özel konseri olarak organize edilen konser, 13 vatandaşımızın şehit olması dolayısıyla iptal edildi. 

 

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


14 Şubat 2021 Pazar, 17:53
A