Geri 'Sergen Yalçın yeni sezonda Beşiktaş'ta olmayacak'

'Sergen Yalçın yeni sezonda Beşiktaş'ta olmayacak'

Beşiktaş ile yeni sözleşme görüşmeleri yürüten Sergen Yalçın'ın, yönetimle anlaşamadığı ve gelecek sezon Beşiktaş'ın başında olmayacağı öğrenildi.

22 Haziran 2021 Salı, 00:50 - Spor
A
'Sergen Yalçın yeni sezonda Beşiktaş'ta olmayacak'

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşıyan Teknik Direktör Sergen Yalçın, siyah-beyazlı yönetim ile anlaşamadı. Sözleşmesi sona eren ve haftalardır Beşiktaş yönetimi ile yeni kontrat konusunda görüşmeleri yapan Sergen Yalçın ile anlaşma sağlanmadığını Rıdvan Dilmen duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Rıdvan Dilmen şu ifadelere yer verdi:

"Haber sitelerini okuyunca şok oldum!! Sergen Yalçın Bjk yönetiminin tüm tekliflerine rağmen yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son kez görüşülecek yazıyor! Hemen Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım! Haftada birkaç kez görüşüyordum! Süreç uzadıkça her gün daha fazla üzülüyordu! Biraz önce görüştüğümde, "Yazabilirsin Hocam" dedi. "Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım" dedi."

Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın ve Beşiktaş yönetiminin bir şekilde yeniden bir araya gelmesini arzuladığını da belirtirken "Ben yine de; BJK Başkanı ve yönetiminin, Sergen hocalarını çok seven taraftarlarıyla bir şekilde tekrar bir araya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! BJK - Sergen Yalçın kopması beni FB'li bir futbol adamı olarak üzdü" yorumunda bulundu.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


22 Haziran 2021 Salı, 00:50
A