Geri Savunma Sanayii Başkanı Demir, Paramount Otel iddialarına cevap verdi

Savunma Sanayii Başkanı Demir, Paramount Otel iddialarına cevap verdi

Bodrum'da iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'a ait Paramount Otel'de konakladığı ortaya çıkan Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir konuya ilişkin "Saklayacak hiçbir şeyim yok" dedi.

15 Haziran 2021 Salı, 21:49 - Siyaset
A
Savunma Sanayii Başkanı Demir, Paramount Otel iddialarına cevap verdi

Azerbaycan'da  24 TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek'e açıklamalarda bulunan Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Sözcü gazetesinde yer alan  "Paramount Otel'de kalanlardan birinin de Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir olduğu ortaya çıktı"   haberine ilişkin kendisine sorulan soruya  "İddialar art niyetli. Saklayacak hiçbir şeyim yok" yanıtın verdi. Demir sözlerine şöyle devam etti:

"Gazeteci arkadaşımız beni aradı, sorular sormaya başladı. Ben çok rahat bir şekilde 'Kardeşim özel hayatımıza karışamazsınız' deyip kapatabilirdim. Ama saklayacak hiçbir şey olmayan bir insan rahatlığıyla sorduğu sorulara cevap vermeye çalıştım. Hatta bazı sorular için hafızamı tazeleyerek cevap verdim. Yani hayatım boyunca bu dördüncü tatil mi ne oldu. Çocuklarımla beraber belki de sekiz seneden beri yaptığımız ilk tatildi. Arkadaşımız 'Şurada bir tatil yapsanız' dedi. Şimdi ben otelin sahibini araştırmakla, sorgulamakla mesul değilim. Yani anlaşılabilir tutum değil. Sanırım burada (haberde) art niyetten başka bir şey aramamak gerekiyor."

'Kızım beni sabah ağlayarak aradı'

 "15 yaşındaki kızım beni sabah ağlayarak aradı. Bana 'Baba biz bunu hak etmedik. Ben sekiz seneden beri kardeşlerimle ilk defa tatil yapabildim' dedi. Kızımın göz yaşları herhalde İsmail Bey'in şu anda mutluluk göz yaşlarıyla karışmıştır. Kendisini tebrik ediyorum."

Diğer Siyaset Haberleri için tıklayın


15 Haziran 2021 Salı, 21:49
A