Geri Sakarya'da 400 bin TL malzeme çalan hırsızlar yakalandılar

Sakarya'da 400 bin TL malzeme çalan hırsızlar yakalandılar

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde bir marketten 400 bin TL civarında malzeme çalan 3 şahıs polis ekipleri tarafından yakalandı. Şahıs da tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

08 Eylül 2021 Çarşamba, 18:20 - Güncel
A
Sakarya'da 400 bin TL malzeme çalan hırsızlar yakalandılar

Hırsızlık, Adapazarı ilçesinde faaliyette bulunan bir markette meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, marketten 400 bin TL civarında malzeme çalındı. Durumun haber verilmesi üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekiplerince yapılan çalışma ve incelenen güvenlik kamerası kayıtları neticesinde hırsızlığı 3 şüphelinin gerçekleştirdiği tespit edildi. Marketin üst katında bulunan pencereden içeri girerek hırsızlığı gerçekleştiren şüphelilerden birinin, marketin eski çalışan olduğu da belirlendi.

Çalışmalar neticesinde 3 şüphelinin de kimliğini belirleyen ekipler harekete geçti. Polis ekiplerince Adapazarı ve Erenler ilçesinde şüphelilerin saklandığı ikametlere eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonlarda şüpheliler kıskıvrak yakalandı. Sorguları için Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şahıslar tamamlanan işlemleri sonrasında sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


08 Eylül 2021 Çarşamba, 18:20
A