Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Şafak'ın adı Konak Kültür Evi'nde yaşayacak

18 Ekim akşamı geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren kaybeden Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanı Serdar Şafak'ın adı, Konak Kültür Evi'nde yaşayacak.

Şafak'ın adı Konak Kültür Evi'nde yaşayacak

Şafak'ın doğum gününde bir araya gelen çalışma arkadaşları ve dostları Konak Kültür Evi'nde yine duygu yüklü anlar yaşadı. 32 yaşında yaşama veda eden Serdar Şafak, doğum gününde fotoğrafları ve sevdiği müziklerle bir kez daha anıldı. Yakın dostları sahnede, Serdar Şafak ile yaşadıkları anıları paylaştı. 
Şafak'ın genç yaştaki ölümüne inanmak istemeyen çalışma arkadaşları yeniden gözyaşlarına boğulurken, Serdar Şafak adına açılan anı defterinde düşüncelerini ve üzüntülerini kelimelere döktüler.
Törenin ardından Serdar Şafak'ın adı, yıllarca emek verdiği Konak Kültür Evi sahnesine verildi. Konak Kültür Evi çalışanları, mesai arkadaşlarının adının yazılı olduğu tabela ve fotoğrafını da sahne girişine yerleştirdi. 

Şafak'ın adı Konak Kültür Evi'nde yaşayacak Şafak'ın adı Konak Kültür Evi'nde yaşayacak Şafak'ın adı Konak Kültür Evi'nde yaşayacak
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!