Geri Ramazan Sokağı'na bayram erken geldi - ÖZEL HABER

Ramazan Sokağı'na bayram erken geldi - ÖZEL HABER

Bursa'da Ramazan ayı nedeniyle kurulan Ramazan Sokağı, alışverişin kalbi haline geldi. İftar sonrası Ramazan Sokağı'na akın eden Bursalılar, ucuz kıyafetleri görünce bayram alışverişini de aradan çıkarıyor.

15 Ağustos 2011 Pazartesi, 09:08 - Ekonomi
A
Ramazan Sokağı'na bayram erken geldi - ÖZEL HABER
45120-ramazan-sokagi-na-bayram-erken-geldi-ozel-haber-4e48b942a33cb.flv

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Bursa Merinos Parkı'nda kurulan Ramazan Sokağı, ucuz ürünler nedeniyle Bursalılar'ın akınına uğruyor. 1 liradan 15 liraya kadar satılan kıyafetlere akın eden Bursalılar, iftar sonrası Ramazan Sokağı'nı panayır yerine dönüştürdü. Ucuz kıyafetlerin yoğun ilgi gördüğü Ramazan Sokağı'nda alışveriş eden vatandaşlar, bayram alışverişini de aradan çıkarıyor.
Hacivat ile Karagöz kıyafeti giyen dev kostümlerin renk kattığı Ramazan Sokağı'nda askerlerin açtığı şehit standı ile Bursa Emniyet Müdürlüğü'nün açtığı stantlar da büyük ilgi gördü. Şehit standında şehit cenaze törenlerinin videoları LCD ekranda izlettirilirken, Emniyet standında ise, kazalar konusunda sürücüleri uyaran broşürler dağıtıldı.
Vatandaşların bir kısmı, gündüz tuttukları oruç sonrası yeşil alanlarda dinlenmeyi tercih ederken, bazıları ise alışverişi tercih etti.
 

Diğer Ekonomi Haberleri için tıklayın


15 Ağustos 2011 Pazartesi, 09:08
A