Geri Ramazan ayı boyunca gece polikliniği

Ramazan ayı boyunca gece polikliniği

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Ramazan ayı boyunca 11 branşta 'Gece Polikliniği' uygulaması yapılıyor.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 17:12 - Yaşam
A
Ramazan ayı boyunca gece polikliniği


Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayında gece polikliniği uygulaması yapıyor. Hastanede; cildiye, dahiliye, gastroentereloji, göğüs hastalıkları, göz, kardiyoloji, KBB, ortopedi, psikiyatri, kadın doğum ve çocuk poliklinikleri hizmet veriyor.
Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Opr. Dr. Süleyman Kılınç, gece polikliniği uygulamasına Ramazan ayında vatandaşın yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, polikliniklerin 20:45 ile 22:45 saatleri arasında ana bina ve eski kadın doğum hastanesi binasında faaliyet gösterdiğini dile getirdi.
Süleyman Kılınç, Ramazan ayında vatandaşlara bir takım uyarılarda bulunarak, özellikle Ramazan ayında trafik kazaları ve kavgaların arttığını belirtti.
Vatandaşların daha sakin olması tavsiyesinde bulunan Süleyman Kılınç, vücudun kan şekeri değerinin düşmesinden kaynaklı sinirlenmelerin olduğunu söyledi.
İftar sonrası yürüyüşün çok faydalı olduğuna dikkat çeken Kılınç, yürüyüşün tüm vücuda faydalı olduğunu dile getirdi.

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 17:12
A