Geri Placebo konserinde Gezi sloganları

Placebo konserinde Gezi sloganları

Vodafone İstanbul Calling festivali, dünyaca ünlü grup Placebo konseri ile son buldu. Pozitif Live organizasyonuyla Parkorman'da gerçekleştirilen konser dün saat 22.00'da başladı. Konseri yaklaşık 8 bin Placebo hayranı izledi.

17 Ağustos 2013 Cumartesi, 15:17 - Magazin
A
Placebo konserinde Gezi sloganları

Konserin başlangıcı Yeni Zelandalı başarılı grup The Veils tarafından yapıldı. The Veils sevilen parçaları arasında Birds, Through The Deep Dark Wood, Train With No Name'i seslendirdi.

The Veils'in ardından sahneye çıkan Placebo B3 ve For What It's Worth şarkısıyla konserine başladı.

Placebo, konser boyunca en sevilen parçaları arasından sayılan Every You Every Me, Song To Say Goodbye, Twenty Years, Bitter End, Meds, Special K gibi klasikleşmiş şarkılarını seslendirdi. Seyirci her şarkısında gruba eşlik etti.

Gezi sloganları atıldı

Konserin devam ettiği sırada seyirciler "Her yer Taksim, her yer direniş" sloganları attı. Grup sloganlara karşı İngilizce "Teşekkür ederiz" diyerek karşılık verdi.

Placebo, yeni albümleri Loud Like Love'dan aynı isimli parçayı ve geçtiğimiz günlerde müzik videosu yayınlanan Too Many Friends gibi en yeni parçalarını da seslendirdi. Teenage Angst, Running, Post Blue ve Infra Red'le geceyi kapatan Placebo, beşinci kez Türkiye'de olmaktan mutluluk duyduklarını ileterek geceyi sonlandırdı. 

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


17 Ağustos 2013 Cumartesi, 15:17
A