Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Perakendecilikte markalaşma zamanı

Perakende sektörünün Türkiye'deki önemli temsilcilerinden Türkiye Perakendeciler Federasyonu Bursa Şubesi, yeni yönetim kadrosuyla üyelerine verdiği eğitimlerini sürdürüyor.

Perakendecilikte markalaşma zamanı

Bursa Perder'in öncülüğünde Buttim Kültür Merkezi'nde perakendecilere yönelik düzenlenen inovasyon eğitimini Trendmost Danışmanlıktan İnovasyon Uzmanı Salih Keskin verdi.

PERAKENDECİLİKTE MARKALAŞMA ZAMANI
Eğitim seminerinde konuşan İnovasyon Uzmanı Salih Keskin, "Her firmanın bir misyonu olmalı ve bu bütün ekibe yayılmalı, yayılan misyon ile çalışanlar işe daha çok bağlanacaklardır" dedi. Keskin, inovasyonun markalaşma çabası olduğunu belirtirken perakende de markalaşma ve farklılaşmanın çok önemli olduğunun altını çizdi. İş yerlerinde elemanlara yeterince insiyatif verilmediğini belirten Keskin, "Ekip çalışmasında da çalışanların kendi insiyatifi olmalı" şeklinde ifade etti.
DAHA İYİ HİZMET İÇİN EĞİTİM
Bursa Perder Başkanı Haşim Kılıç eğitim seminerine olan yoğun katılımın kendisini memnun ettiğini belirtirken, bu tip eğitimler sayesinde Bursa Halkına daha iyi hizmet vermeyi amaçladıklarını söyledi. Bursa'daki perakendecilerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Kılıç, "Bizler perakendeciler için çalışıyoruz ve halkımız için hizmet veriyoruz. Daha iyi hizmet verebilmemiz için birlik olup bu tip eğitimleri sıklaştırmalıyız" şeklinde konuştu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!