Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Özge Yağız, Sol Yanım'la ekrana dönüyor!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, Star TV'de seyirciyle buluşmaya hazırlanan 'Sol Yanım'da genç kuşağın dikkat çeken ismi Özge Yağız, 'Serra' ile kalplere dokunacak.

Özge Yağız, Sol Yanım'la ekrana dönüyor!

Varlıklı bir ailede doğan ve bir prenses gibi büyütülen Serra, üniversiteye başladığında ise orta halli bir mahallede; hasta annesinin sorumluluğuyla geçen bir hayat yaşamak zorunda kalır.

Onları hayatın bu tarafına savuran kader, şimdi başka tesadüflerle ona yeni başlangıçlar için kapılar açacaktır.

Ekran macerasına uzun bir ara veren Özge Yağız, 'Sol Yanım'daki Serra karakteri ve hikayesi ile şimdiden çok merak ediliyor.

Genç yaşta hayatın tüm sorumluluğunu üstlenmiş, lüks bir otelin housekeeping elemanı, aynı zamanda nezaketi ve zekasıyla Kuzey Üniversitesi'ne bomba gibi düşen Serra, duru güzelliği ile de çok dikkat çekecek.

BKM'nin STAR TV için hazırladığı 'Sol Yanım' dizisinin yönetmeni Serdar Gözelekli, senaryo yazarı ise Melis Civelek.

Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 'Sol Yanım', tesadüfler ile büyüyen bir aşkın ve geçmişten geleceğe taşınan başka sevdaların hikayesini anlatacak.

'Sol Yanım'da başrolleri Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli paylaşıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!