Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Milyoner'deki evsiz yarışmacı herkesi aldatmış

Farklı yaşam tarzı ve davranışlarıyla adından söz ettiren yarışmacının oyuncu olduğu ortaya çıktı

 Milyoner'deki evsiz yarışmacı herkesi aldatmış

.Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" adlı yarışma programına katılan "evsiz" yarışmacı hakkında ortaya çıkan gerçekler tartışma yarattı.

Fatih Gökmen kısa süre önce katıldığı 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında sokaklarda yaşadığını, ve bir kitapçıda çalıştığını anlattı. Yarışmadaki tavırları ve ilginç hayat hikayesiyle, 8 Oscar ödüllü "Slumdog Millionaire" filmindeki Jamal Malik'i hatırlatan Görkem bir anda medyanın ilgi odağı oldu ve günlerce hakkında haberler yapıldı. Ancak Fatih Görkem hakkında ortaya atılan şok bir iddia büyük tartışma yaratacak türden...

Bir ekşisözlük yazarının iddiasına göre Görkem, profesyonel bir oyuncu ve birçok dizide rol aldı. Yazar iddiasına kanıt olarak da Fatih Görkem'in Facebook sayfasını gösteriyor. Görkem'in profilinde Şahika Tekand Studio'da eğitim gördüğü ve Yalan Dünya dizisinde oynadığı yazılı. Bu durumda Görkem dikkat çekmek için izleyenleri kandırdı.

Akıllara gelen diğer bir olasılıksa yarışmanın yapımcılarının bundan haberdar olması. Eğer böyle bir olasılık doğruysa son dönemde birçok yarışma için ortaya atılan "Yarışmacılar cast", "Her şey kurmaca" iddiaları doğru çıkmış oluyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!