Geri Meltem Miraloğlu'dan dikkat çeken paylaşım

Meltem Miraloğlu'dan dikkat çeken paylaşım

2018 yılında ABD'ye yerleşen ve bir süre sonra burada tanıştığı 82 yaşındaki Patrick'le nikah masasına oturan oyuncu Meltem Miraoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkat çekti

27 Temmuz 2021 Salı, 10:54 - Magazin
A
Meltem Miraloğlu'dan dikkat çeken paylaşım

Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük Patrick ile nikah masasına oturmuştu.

Patrick'den ayrılarak psikoloğu John ile aşk yaşadığı iddia edilen 34 yaşındaki oyuncunun vasiyet anlaşmasıyla eşine geri döndüğü öne sürülmüştü.

Miraloğlu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Patrick'e makarna yapan oyuncu, eşinin yemek sofrasındaki hallerini kayıt altına alarak Instagram hesabında yayınladı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı da paylaşıma yoğun ilgi göstererek yaptıkları yorumlarla ikilinin arasındaki yaş farkını tekrar gündeme getirdi.

Sosyal medyada hızla yayılan videoya "Dedesi gibi duruyor", "Dedesi mi eşi mi?", "Deden yaşındaki bir adamla neden evlenirsin?" yorumlarını yaptı. 

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı ve yazar Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun ABD'li kocasına vasiyet karşılığı döndüğünü ve Miraloğlu'na kalacak dudak uçuklatan mirası anlatmıştı:

"Karı koca arasındaki geçimsizlik tam bu noktada başlıyordu. Patrick, bir türlü Green Card için başvuru yapmayınca, Meltem de evde sürekli kavga çıkarıyordu.

Ayrıca Meltem sürekli Hollywood'a gitmek istediğini söylüyor ve 'Amerika'da star olacağım' diyordu. Tabii bu istekler Patrick'i çileden çıkarıyordu.

En sonunda Patrick çok sinirlenince, boşanmak istemişti ve eyalette boşandıkları bile konuşulmuştu ki Patrick'in yine son anda vazgeçtiğini ve boşandım diyerek etrafına yalan söylediğini öğrendik. Patrick, geçen bu iki yılda çok defa Meltem Miraloğlu'nu evden kovdu ve Meltem bir sırt çantası ile yollarda perişan halde görüldü..

Patrick, Meltem'in tekrar eve dönmesi için ona bu sefer kırmızı renkte son model bir araba aldı. Sadece araba ile dönmeyen Meltem, 82 yaşındaki ABD'li kocasına vasiyet yazdırdı.

Patrick, öldükten sonra tüm mal varlığını Meltem Miraloğlu'na bıraktı. Kimin önce öleceğini Allah bilir ama Patric'in ölümünden sonra Meltem Miraloğlu'na oturdukları lüks villa, değeri çok yüksek olan iki ayrı ev, yine değeri çok yüksek olan iki ayrı spor araba, otobüs büyüklüğünde bir lüks karavan, lüks bir yat, bankada yüklü miktarda para kalacak.

Ayrıca Patrick çiftçi bir aileden geldiği için Meltem'e kalacaklar listesinde sayısı net olarak bilinmeyen ama değeri çok yüksek olduğu söylenen arsalar da var."

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


27 Temmuz 2021 Salı, 10:54
A