Geri Kıvanç Tatlıtuğ'dan ters köşe! Dünyanın izlediği dizide yer aldı

Kıvanç Tatlıtuğ'dan ters köşe! Dünyanın izlediği dizide yer aldı

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Netflix dizisi La Casa de Papel'in 5. sezonunda rol alacağı günlerce konuşulmuştu. Oyuncunun hayranları, Tatlıtuğ'u fenomen dizide görmeyi beklerken sürpriz bir gelişme oldu.

09 Eylül 2021 Perşembe, 10:21 - Magazin
A
Kıvanç Tatlıtuğ'dan ters köşe! Dünyanın izlediği dizide yer aldı

Bir süredir dizi projelerinde görülmeyen Kıvanç Tatlıtuğ'un, La Casa de Papel dizisinin final sezonuna dahil olduğu iddiaları herkesi heyecanlandırmıştı. Ancak Netflix'te yayınlanan La Casa de Papel 5. sezonun paylaşılmasının ardından söz konusu iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı. 

Oyuncunun hayranları büyük bir hayal kırıklığı yaşarken; Kıvanç Tatlıtuğ, Belçika yapımı Into The Night dizisinin 2. sezon final bölümünde izleyici karşısına çıktı

Konuk oyuncu olarak yapıma dahil olacağı daha önceden duyurulan ancak bir türlü ortaya çıkmayan başarılı oyuncu, oldukça kilit bir noktada kendini gösterdi.

INTO THE NIGHT 3. SEZONDA NELER OLACAK?

Güneşin insan sağlığını tehlikeye attığı bir dönemi konu alan dizi, batıya kalan bir grup insanı konu alıyor. İlk sezonda uçakta yaşananları anlatan dizi, karakterlerin Bulgaristan'da bir sığınağa geçmesi ile devam etti. Yer altındaki yaşamlarını incelediğimiz hayatta kalanlar, kötü bir sürprizle karşılaşınca işler yine sarpa sarıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un dizide görünmesiyle akıllara, aktörün başrolünü üstlendiği Netflix dizisi Bir Denizaltı Hikayesi geldi. İzleyiciler Into The Night dizisinin 3. sezonunun sular altında geçeceğini düşünüyor.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


09 Eylül 2021 Perşembe, 10:21
A