Geri Kısıtlamaların sona ermesiyle Bursalılar kendilerini sokağa attı

Kısıtlamaların sona ermesiyle Bursalılar kendilerini sokağa attı

Bursa'da kısıtlamaların sona ermesi ve hava sıcaklığının yükselmesiyle vatandaşlar, sahil kenarlarına akın etti. Mudanya sahilinde adım atacak yer kalmazken, vatandaşların maske ve mesafe kurallarına riayet etmediği görüldü. Bazı işletmelerin önünde uzun araç kuyrukları oluşurken, ilçe merkezinde ise araç yoğunluğu meydana geldi.

01 Temmuz 2021 Perşembe, 23:47 - Bursa Bölge
A
Kısıtlamaların sona ermesiyle Bursalılar kendilerini sokağa attı
02:08 Kısıtlamaların sona ermesiyle Bursalılar kendilerini sokağa attı

İLGİLİ VİDEO

Kısıtlamaların sona ermesiyle Bursalılar kendilerini sokağa attı

Bir yılı aşkın süredir devam eden kısıtlamaların 1 Temmuz itibariyle son bulmasıyla, vatandaşlar kendini sokağa attı. Hava sıcaklığının gece saatlerinde 30 derecenin üstünde olmasıyla Bursalılar, Mudanya sahiline akın etti.

Mudanya sahilinde adım atacak yer kalmazken, ilçe merkezinde uzun araç kuyrukları oluştu. Bazı vatandaşlar sahilde yürümeyi tercih ederken, bazı vatandaşlar sandalyeleri ile deniz kenarında oturmayı tercih etti.

Öte yandan sokak sanatçısı Sefa Tatoğlu, çaldığı parçalarla ve söylediği parçalarla vatandaşlar eğlendirdi. Çay bahçeleri ve bazı işletmelerde kuyruklar oluştuğu görüldü.

Devriye gezen polis ekipleri, vatandaşları pandemi kurallarına karşı uyarsa da vatandaşların maske ve mesafe kurallarına riayet etmediği görüldü. Mudanya sahilinde yaşanan kalabalık gece geç saatlere kadar devam etti.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


01 Temmuz 2021 Perşembe, 23:47
A