Geri İşte Polat'ın yeni ailesi

İşte Polat'ın yeni ailesi

Sürpriz evliliği ile herkesi şaşkına çeviren Kurtlar Vadisi'nin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, ortağı olduğu Ataşehir'de bulunan Wood isimli mekanda gerçekleşen tören ile evlendi.

13 Aralık 2012 Perşembe, 17:33 - Magazin
A
İşte Polat'ın yeni ailesi

 

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın(41) kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturması yeni yılın son günlerinde magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Üniversite öğrencisi olan Nagehan Kaşıkçı(20) ile Necati Şaşmaz'ın görücü usülü bir evlilik yaptığı öne sürüldü. İddialara göre evliliğe giden süreçte şunlar yaşandı:

Necati Şaşmaz'ın babası Abdülkadir Şaşmaz, oyuncu Nur Fettahoğlu ile ilişkisini bitiren oğlunun başka bir ünlü isimle daha ilişki yaşamasını istemedi. Elazığ-Harput merkezli Kadiri Tarikatı'nın şu anki şeyhi olan baba Abdulkadir Şaşmaz yıllardır görüştüğü müritlerinden olan Ahmet Kaşıkçı'nın kızı Nagehan'ı oğluna uygun gördü. Çift 1 ay gibi kısa bir sürede evlilik hazırlıklarını tamamladı. Nikah tarihi Necati Şaşmaz'ın isteği üzerine 12.12 2012'ye yetiştirildi.

Lise yıllarında Polat hayranı

20 yaşındaki Nagehan Kaşıkçı'nın Altunizade - Anafen'de öğrenim görürken de Necati Şaşmaz hayranı olduğu ortaya çıktı. Nagehan Kaşıkçı'nın öğrenim gördüğü okullardaki ve Altunizade Anafen-Fem gibi dersanedeki arkadaşları twitter'dan "Nagehan tam bir Kurtlar Vadisi, Polat Alemdar fanıydı" şeklinde yorumlar yaptılar. Bu arada 2003 yılında yayın hayatına başlayan Kurtlar Vadisi'nin ilk döneminde Nagehan Kaçıkçı 11 yaşındaydı.

Anne-babası da 12.12'de evlendi

Nikahın 12.12.12'de olmasının nedeni ise Şaşmaz'ın annesi ve babasının da 12.12 tarihinde evlenmiş olması. Şaşmaz, düğün çıkışında "Hazırlıklı bir şekilde, planlı programlı gerçekleşen bir düğün oldu. Tarihini özellikle istemiştim, anne ve babamın evlilik tarihleri de 12/12'ydi" dedi.

KAYNAK:VATAN

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 17:33
A