Geri İstanbul Büyükçekmece'de köpeği suratından bıçakladılar

İstanbul Büyükçekmece'de köpeği suratından bıçakladılar

İstanbul Büyükçekmece'de, esnafın beslediği 'Sarı' isimli köpek, kimlikleri bilinmeyen 2 kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Yaşananlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

12 Ekim 2021 Salı, 12:37 - Güncel
A
İstanbul Büyükçekmece'de köpeği suratından bıçakladılar
04:05 İstanbul Büyükçekmece'de köpeği suratından bıçakladılar

İLGİLİ VİDEO

İstanbul Büyükçekmece'de köpeği suratından bıçakladılar

Olay, 10 Ekim Pazar saat 01.00 Büyükçekmece'deki bir dükkanın önünde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde 2 kişi, esnafın beslediği 'Sarı' isimli köpeği suratından bıçakladı. Yüzü kanlar içinde tatlı satılan iş yerinin önüne gelen Sarı, çalışanlar tarafından hızla veterinere götürüldü. Köpeğin yğüzüne 6 dikiş atıldı. 

DURUMU İYİ

Çevredeki güvenlik kameralarına da yansıyan saldırı olayının faillerinin hala yakalanamadığını belirten esnaf, saldırganların bir an önce yakalanmasını istiyor. 'Sarı'nın da durumunun iyi olduğu söyleyen esnaf dikişlerin 4 gün sonra alınacağını söylüyor. 

GÜVENLİK KAMERASI 

Görüntülere 2 kişinin iş yerinin önünden geçmesi, birinin bıçağını hazırlaması ve Sarı'nın yeniden dükkanın önüne gelip düşmesi yer alıyor.

"BAKTIM KAN REVAN İÇİNDE"

Yaşananları anlatan iş yeri sahibi Mustafa Durmaz, "Biz akşam burada çalışıyorduk. Köpek müşterilerin arasında geziyor, müşteriler onu seviyor. Bir şekilde buradaki herkes ile kaynaşmış. Milletin çocukları gelip, seviyor. Gece saatlerinde 2 şahıs vardı. Onlarla herhalde bir sorun oldu. Onlar bunu kızdırdı ya da başka bir şey oldu. Buradaki vale arkadaşlar, 'Köpeğe bir şey oldu' dediler. Geldim, baktım kan revan içinde. Gözünden kan geliyor. Gözünün kenarından bıçaklanmış. Biz arabaya bindirdik. Hemen veterinere götürdük. Şu anda iyi. Tedavisi devam ediyor. 4 gün sonra dikişleri alınacak" dedi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


12 Ekim 2021 Salı, 12:37
A