Geri İnternetten nasıl para kazanılır?

İnternetten nasıl para kazanılır?

İnternet üzerinden çalışarak para kazanmanın birkaç yolu vardır

02 Mayıs 2013 Perşembe, 16:54 - Teknoloji
A
İnternetten nasıl para kazanılır?

Çağımızın en büyük ihtiyaçlarının başında gelen internetin birçok yararı vardır. İnternet üzerinden her bilgiye ulaşabildiğimiz gibi para kazanmakta mümkündür.

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMA
İnternet kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan biri de, "Anket doldurarak para kazanma gerçek mi?" sorusudur. Dünya üzerinde milyonlarca kişiye kazanç kapısı olan internette, en çok tercih edilen para kazanma yöntemlerinden biri de, anket doldurma yöntemidir. Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde anket başına 20 USD gibi rakamlar ödeyen anket firmaları bulunsa da, Türkiye için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Ancak yine de, bu işi yaparak kendinize ek gelir elde etmeniz mümkün. Çünkü müşterilerinin beklenti, istek, talep ve görüşlerini öğrenmek isteyen büyük firmalar, onlarla iletişimin en kolay iki yolu anket ve interneti bir arada kullanarak, müşterilerine online anket hazırlıyorlar. Bunun karşılığında anket başında 1 TL ile 5 TL ödeyen firmaları araştırarak, siz de internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PARA KAZANMA
İnternetten para kazanma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelen satış ortaklığı, belirli sitelerde, satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ya da hizmet başına aldığınız komisyon yöntemine dayanıyor. Reklamcılık ve pazarlama yeteneğinize güveniyorsanız, satış ortaklığı yöntemini siz de tercih edebilirsiniz. Her satışta ortalama %50 kazanç elde etmeniz mümkün. Bu da, 200 TL'lik bir ürün ya da hizmet sattığınızda, 100 TL kazanmanız anlamına geliyor. Doğru reklam ve pazarlama tekniği ile, satış ortaklığı yönteminden ayda 2000-3000 TL kazanmanız mümkün.MAİL OKUYARAK PARA KAZANMA
Facebook ve Google kullanmayı bilen tüm internet kullanıcılarının para kazanabileceği, mail okuyarak para kazanma yöntemi, internetten para kazanmanın en kolay yollarından biri. Çeşitli firma ve internet sitelerine kayıt olarak, mail adresinize gelen reklamlara tıklayarak para kazanma sistemine dayalı olan bu yöntem ile ayda 100 TL ek gelir elde edebilirsiniz. 

Diğer Teknoloji ve Bilim Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 16:54
A