Geri İnegölspor'da Cafer Tosun yollar ayrıldı

İnegölspor'da Cafer Tosun yollar ayrıldı

İnegölspor'da Cafer Tosun ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı.

21 Mayıs 2021 Cuma, 16:40 - Spor
A
İnegölspor'da Cafer Tosun yollar ayrıldı

Kulüpten yapılan açıklamada, "İnegölspor yönetim kurulu olarak, Cafer Tosun'a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, futbol hayatında başarılar dileriz" denildi.

İnegölspor, iç transferde sözleşmesi sona eren defans oyuncusu Oğuz Çetinkaya'ın sözleşmesini 1 yıl uzattı.

Kulüp tesislerindeki imza töreninde konuşan Futbol Şube Sorumlusu Sedat Esadi, şunları söyledi:

"Hocamızın verdiği transfer raporları doğrultusunda, iç ve dış transfer görüşmelerine başladık. Bu bağlamda geçtiğimiz sezon başı Afjet Afyonspor'dan transfer edip 1 yıllık anlaşma sağladığımız defans oyuncusu Oğuz Çetinkaya ile tekrar anlaştık ve sözleşmesini 1 yıl uzattık. Kendisi gerek karakteri gerekse oyunculuğu ile ön plana çıkmış başarılı bir kardeşimiz. Bu bağlamda şahsım, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın ve teknik ekibimizin ortak kararı ile hiç tereddütsüz kendisi ile sözleşme yenilemeye karar verdik. Yeni sezonda da geçtiğimiz sezon göstermiş olduğu performansı artarak devam edeceğinden hiç şüphemiz yok. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum"

Oğuz Çetinkaya ise "İnegölspor ile tekrar anlaştığımız için çok mutluyum. Maalesef kötü bir sezon geçirdik. Bu manada taraftarlarımızdan özür dilerim. Bu seneden gerekli dersleri çıkarttığımızı düşünüyorum. Önümüzde sezon daha iyi bir İnegölspor ile taraftarlarımıza hak ettikleri başarıları yaşatacağımızdan eminim. Bana güvenerek sözleşmemi yenileyen başta Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum."dedi.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


21 Mayıs 2021 Cuma, 16:40
A