Geri İmamla inatlaşan hırsızın savunması pes dedirtti

İmamla inatlaşan hırsızın savunması pes dedirtti

Olay, Merkezefendi ilçesi Sevindik Mahallesinde meydana geldi. Denizli'de bir camiye ikindi vakti giderek keşif yapan bir şahıs gece vakti ise imamın tel kablo ile bağladığı saati pense yardımıyla kesti.

21 Mayıs 2021 Cuma, 08:39 - Güncel
A
İmamla inatlaşan hırsızın savunması pes dedirtti

Edinilen bilgilere göre; ikindi vakti namaz saatinde camiye giden bir şüpheli girişte bulunan duvar saatini kontrol etti. Cami imamının durumu fark etmesi üzerine daha önce de defalarca çalınan duvar saatini tel kabloyla duvara bağladı. Akşam saatlerinde camiye giden şüpheli, duvardaki saatin tel kablosunu pense ile keserek çaldı.

Cami imamının sesleri duyması üzerine güvenlik kameralarına baktığında olan biteni gördü. Bu anlarda polis ekiplerine ihbarda bulunan imam, duvar saatini çalan hırsızı ise adım adım takip etti. Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerine şahsın konumunu belirtmesi üzerine hırsızlık şüphelisi kıskıvrak yakaladı.

Öte yandan, kendisine 'Neden çaldın?' sorusu yöneltilen şüpheli ilk olarak 'Ne yaptığımı bilmiyorum' diyen şüpheli 'Duvar saatini neden çaldınız?' sorusu üzerine ise "Evet çaldım. Neden çaldığımı bilmiyorum" dedi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


21 Mayıs 2021 Cuma, 08:39
A