Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İbrahim Kutluay'la ilgili şok iddia

Demet Şener ile boşanacağını inkar eden İbrahim Kutluay'la ilgili şok iddia: İbo, haftada 4 gün aşk yaşadığı öne sürülen Edvina Sponza ile kalıyor!

İbrahim Kutluay'la ilgili şok iddia

Herkes Ebru Şallı ile Harun Tan'ın biten evliliğini konuşurken; bir diğer şok dedikodu da Şallı'nın yakın dostu Demet Şener Kutluay cephesinden geldi. Bir süredir Demet Şener ile arasının bozuk olduğu iddia edilen ancak bu dedikoduları ısrarla reddeden İbrahim Kutluay'ın haftanın 4-5 günü eve gitmediği söylentileri çıktı.

BEBEK'TEKİ EVİNDE BULUŞMA

Kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre; Kutluay, eve gitmediği akşamlarda bir süredir adının birlikte anıldığı sosyetik güzel Edvina Sponza ile oluyor. İkili, kimseye görünmemek için geçtiğimiz yıl eşinden boşanan Sponza'nın Bebek'te yaşadığı evde bir araya geliyor.

BİLİYOR AMA BOŞANMIYOR!

Özellikle sosyete dünyasında herkesin bildiği bu görüşmelerden; yine iddialara göre Demet Şener Kutluay da haberdar. Geçtiğimiz günlerde Bodrum'a çocuklarıyla giden Şener, İbrahim Kutluay'dan boşanmama konusunda ısrar ediyor. İkilinin, her yazın aksine bu sezon Bodrum'da birlikte tatil yapmamaları; İbrahim Kutluay'ın Edvina Sponza ile aynı tarihte Çeşme'de görülmesi ise iddiaları güçlendiriyor.

GEÇEN YIL BOŞANDI

Sosyetik güzel Edvina Sponza, 11 yıllık eşi Murat Özyeğin ile geçtiğimiz sene tek celsede boşandı. Çiftin, evliliğinden 3 de çocukları bulunuyordu.

ÇEŞME' DE BULUŞTULAR MI?

İzmirli güzel Edvina Sponza, çocuklarıyla Çeşme'deki Sheraton Otel'de tatil yaptı. Keyifli halleriyle dikkat çeken sosyetik güzelin burada olduğu dönem adının aşk dedikodularına karıştığı İbrahim Kutluay da Çeşme'deydi.

Kutluay; geçen hafta İzmir'den İstanbul'a uçakla dönerken havalimanında görüldü. Bunun ardından akıllara "İbo, Çeşme'de Edvina Sponza ile bir araya geldi mi? soruları geldi.

Takvim
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!