Geri Hız denemesi yaparken yaralandı

Hız denemesi yaparken yaralandı

Tekirdağ'da 29 yaşındaki Halil Sertaç Berberoğlu, kuryelik yapan arkadaşından aldığı emanet motosiklet ile hız denemesi yaparken, halk otobüsünün altına girdi. Kazada başından ağır yaralanan Berberoğlu, hastanede tedavi altına alındı.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 21:32 - Yaşam
A
Hız denemesi yaparken yaralandı


Edilen bilgiye göre arkadaşından aldığı motosiklet ile Değirmenaltı Mahallesi'nden kent merkezine doğru yola çıkan Sertaç Berberoğlu, Namık Kemal Üniversitesi girişine geldiğinde karşı yönden gelen O.S yönetimindeki 59 KD 538 plakalı halk otobüsünü fark edemedi. Başında kask olmayan Berberoğlu, motorunu sağa doğru kırmasına rağmen otobüsün altına girmekten kurtulamadı.
İddialara göre, Berbeoğlu, Değirmenaltı Mahallesi'ndeki arkadaşının yanına gelerek motosikletinin ne kadar hız yaptığını sordu. Kurye arkadaşından '120 km hız yapar' cevabını alan Berberoğlu 'Dur bende deneyeyim bakalım o kadar hız yapıyor mu?' dedikten sonra motosiklete binerek hızla uzaklaştı.
Kazada başından ve çenesinden yaralanarak kanlar içinde kalan motosiklet sürücüsü, olay yerine gelen ambulansla önce devlet hastanesine daha sonra özel bir hastanede tedavi altına alındı.
Kazayı gören bir üniversite öğrencisi, "Motosiklet sürücüsü beyaz bir oto ile otobüs arasından geçmek isterken arada kaldı ve kaza meydana geldi" dedi.

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 21:32
A