Geri Güven Usta ile Vardiya Öyküleri Bursa'da çalışanlarla buluşuyor

Güven Usta ile Vardiya Öyküleri Bursa'da çalışanlarla buluşuyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü (İSGGM) olarak, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Özellikle Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliği Projesi (MİSGEP)'nin "Drama Yoluyla İnteraktif Eğitim Seminerleri" faaliyeti altında hazırlanan "Güven Usta ile Vardiya Öyküleri" adlı 8 bölümlük oyun 10-11 Eylül 2021 tarihinde Bursa'da maden çalışanlarıyla buluşuyor.

10 Eylül 2021 Cuma, 00:31 - Bursa Bölge
A
Güven Usta ile Vardiya Öyküleri Bursa'da çalışanlarla buluşuyor

17,6 milyon avro bütçesi ile bugüne kadar iş sağlığı ve güvenliği alanında yapılan en büyük bütçeli proje olan MİSGEP kapsamında, Drama Yoluyla İnteraktif Eğitim Seminerleri aktivitesi altında çalışanlarda iş sağlığı ve güvenliği farkındalığının geliştirilmesi, iletişimin ve iş birliğinin teşvik edilmesi ve takım ruhunun oluşturulması amaçlanıyor.

Bu amaç doğrultusunda hazırlanan "Güven Usta ile Vardiya Öyküleri" interaktif tiyatro oyunu turnesine Bursa'da devam edecek. Tiyatro, perdelerini 10 Eylül 2021'de Delen Madencilik Maden Sahası, Harmancık'ta saat 16:00'da maden çalışanları için 42. kez açacak. Oyun, 11 Eylül 2021 gününde ise Bükköy Madencilik Maden Sahası MustafaKemalPaşa'da saat 15:00'da sahnelenecek.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


10 Eylül 2021 Cuma, 00:31
A