Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

G.Saray'dan çok sert açıklama!

Galatasaray Kulübü, son zamanda Fatih Terim'in takımdan ayrılışı ile ilgili yaşanan sürece dair konuşulanlara bir cevap verdi.

G.Saray'dan çok sert açıklama!

Galatasaray'dan yapılan açıklama 'Camiamıza önemli bir duyuru' başlığı ile verilirken, "Son günlerde, özellikle Fatih Terim'in ayrılmasından sonra  Galatasaray'da iktidar hırsına kapılmış bir kaç kişinin TV, basın ve internet ortamında sistemli bir eleştiri ve yıpratma çabalarına giriştikleri, amaçlarına ulaşmak için her yolu mübah, her şeyi fırsat olarak gördükleri Galatasaray'ı biraz tanıyan, gelişmeleri göz ucuyla bile olsa takip eden herkesin farkında olduğu bir gerçek." denildi.

ADNAN ÖZTÜRK'E GÖNDERME

Eski Başkan yardımcısı Adnan Öztürk'ün Telegol programında sarfetti 'Tiyatro' açıklamalarına da gönderme yapan yönetim, "Adnan Öztürk'ün kendisinin en azından tanıklık ettiği süreçteki pek çok gelişmeyi inkar eden bir tavır içinde 'komplo, tezgah, tiyatro' gibi çamura bulanmış bir retorikle, hiç bir Galatasaraylı'ya yakışmayan bir hırs ve uslup içinde bir röportajı yayımlanmıştır. Galatasaray'da yöneticilik yapmış bir kişi için en hafif tabirle "utanç verici" olarak nitelendirilebilecek bu söyleşinin camiamız açısında hayırlı bir yönü de mevcuttur. En azından bu sayede, uzun bir süredir her demecinde gönlünde yatan gerçek aslanın Galatasaray değil, Başkanlık olduğu ortaya çıkmakta olan bu arkadaşımızın, 180 derecelik dönüşümünün temelinde yatan motifler de, apaçık ortaya çıkmış bulunmaktadır." denildi.

Açıklama, Galatasaray'ın Adnan Öztürk hakkında, "Her vesileyle sağduyusunu kanıtlamış camiamızın ve kamuoyunun, bu talihsiz söyleşi sayesinde, kendisi hakkında nihai değerlendirmeyi yapacağından eminiz." denilerek tamamlandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!