Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Fatih Altaylı: Hülya Avşar kenar mahalle tavrı aldı

Fatih Altaylı Hülya Avşar'a verdi veriştirdi..

Fatih Altaylı: Hülya Avşar kenar mahalle tavrı aldı

Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, SKY Türk 360'da ekranlara gelen 'İzzet Paşa'nın canlı yayın konuğu oldu. İzzet Çapa'nın sunduğu programda konuşan Altaylı'dan çok samimi açıklamalar geldi.

HÜLYA O İŞİ BECEREMEDİ
Altın Portakal Film yarışmasının jür başkanlığını yapan Hülya Avşar'a yönelik ağır ifadeler kullanan Altaylı 'Hülya o işi beceremedi ' derken sözlerini şöyle sürdürdü: Ben Hülya Avşar'ın juri üyesi olmasını destekledim. Juri üyesiyken yaptıklarıyla beni hayal kırıklığına uğrattı. Avşar, akıllı bir kadın. Uzun süredir üretimi olmadığı halde popüler olmayı başaran bir kadın . Hülya Avşar juri başkan olduğu için eleştirildi. Biz de dedik ki, kafası çalışıyor, Hülya Avşar iyi bir seçim. Ben oraya uyum sağlayacağını düşündüm. Fakat yapamadı. Biliyorsun orada ensesti konu alan bir film var. Bu filmi savcılığa şikayet edeceğini söyledi, yasaklatacağını söyledi.

KENAR MAHALLE TAVRI ALDI
Sen juri başkanısın. Orada herkesi yanıltıp, farklı bir tavır alacakken son derece basit, sıradan, son derece tabirimi bağışlasınlar kenar mahalle tavrı aldı. Bunu Hülya Avşar'a yakışan bir tavır olarak görmedim. Onu yerleştirdikleri pozisyonu ve kendisini daha aşağı itti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!