Geri Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya Kerimcan Durmaz çıkışı

Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya Kerimcan Durmaz çıkışı

Kırmızı Oda oyuncusu Erkan Petekkaya, Kerimcan Durmaz'a ödül verilmesi sonrası TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi. "Kanalınızda olmaktan utanıyorum" diyen Petekkaya, daha sonra bu paylaşımını sildi. Sosyal medya fenomenliğinden şarkıcılığa adım atan Kerimcan Durmaz, bir müzik töreninde ödül almasına tepki gösteren Erkan Petekkaya'ya yanıt verdi.

05 Haziran 2021 Cumartesi, 17:26 - Magazin
A
Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya Kerimcan Durmaz çıkışı

Kırmızı Oda dizisinde 'Sadi' karakterini canlandıran Erkan Petekkaya, dün akşam TV8'de yayınlanan bir müzik töreninde Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına sosyal medyadan tepki gösterdi. Petekkaya, konuyla ilgili TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'yı eleştirdiği paylaşımını kısa sürede sildi.

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan "Peşimde" şarkısıyla gecede 'En İyi Çıkış' ve 'En İyi Klip' ödüllerini alan Kerimcan Durmaz'a tepki gösteren Petekkaya'nın, TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'yı eleştirdi. Kerimcan Durmaz'ın uçaktaki skandal görüntülerini hatırlatan Petekkaya,  "Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Ahlak yoksunu Acun Bey yuh! O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi!" ifadelerini kullandı.

"ÜSLUBUM HATALI OLMUŞ"

Erkan Petekka'ya konuyla ilgili yaptığı son paylaşımda ise "Söylediğimde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş. Bu yüzden lütfen kusura bakmayın" mesajını paylaştı. 

"BU SEVİYESİZ VE HAKARET İÇEREN YORUMU KINIYORUM"

Erkan Petekkaya'nın magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımlarının ardından Kerimcan Durmaz'dan flaş açıklama geldi. Durmaz, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

"Hiçbir kasıt içermemesine rağmen herkesten özür dilediğim, onun akabinde Türk yargısı tarafından yargılaması yapılıp hüküm verilen bir konu üzerinden, aradan yıllar geçmesine rağmen halen birtakım çevrelerce prim yapılmaya çalışılmasını üzülerek izliyorum. Kimsenin, yüzlerce kişinin emek verdiği, milyonların beğenip oyladığı, yaptığım ve yapacağım işleri karalamaya çalışmasma müsaade etmeyeceğim. 

Tarafımı da dahil ederek Acun Ilıcalı'ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim."

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


05 Haziran 2021 Cumartesi, 17:26
A