Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ecem Erkek sessizliğini bozdu: Boşamadım, boşandık

Oyuncu Ecem Erkek, 2016 yılında Yüce Armağan Erkek ile hayatını birleştirmişti. Çift anlaşmalı olarak boşandı. Ecem Erkek, ayrılığın ardından sessizliğini bozdu.

Ecem Erkek sessizliğini bozdu: Boşamadım, boşandık

Geçtiğimiz günlerde eşi Yüce Armağan Erkek'ten ayrılan oyuncu Ecem Erkek, ayrılık sonrası konuştu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Erkek, "Bizim sevgimiz de saygımız da baki..." dedi. 

Ünlü oyuncu, paylaşımında "Biz 10 yıldır beraberiz. Beraber büyüdük. Büyüdüğümüz aileler, yetiştiriliş biçimimiz, sahip olduğumuz vicdanlarımız iki kötü cümlede harcanmayacak kadar sağlam . Biz henüz duruşmayı beklerken sanki ülke gündeminde konuşulacak başka bir şey yokmuş gibi haberi her yere posta eden işgüzarın ekmeğine yağ olacak kadar basit değil bizim bağımız . Evliliğimize nasıl ortak karar verdiysek ayrılığımıza da ortak karar verdik" ifadelerini kullandı.

"Yani boşamadım BOŞANDIK! Evliliği Instagram story'lerinden öğrenmiş olduğu çok açık insanlar tarafından söylenmiş bir takım cümleler okuyorum. Ne Armağan'ımı ne de ilişkimi siz akbabalara yedirmem! Bizim sevgimiz de saygımız da baki... Buradan size magazin çıkmaz sizi keşfet'e alalım."

Anlaşmalı olarak tel celsede boşanan çift, 2016 yılında dünya evine girmişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!